Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Třetí série Zaklínače má hotový scénář. Jen tak se jí ale nedočkáme

Třetí série Zaklínače má hotový scénář. Jen tak se jí ale nedočkáme

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
412 Kč 499 Kč
Čepice The Witcher - Destiny_1842769833
Čepice The Witcher - Destiny
Produkt není určen k prodeji.
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)_174396734
Tričko The Witcher - Silhouette Moon (L)
Produkt není určen k prodeji.

Krátce před Vánocemi jsme se dočkali na Netflixu druhé série populárního Zaklínače. Tvůrci nicméně už vyhlížejí příchod té třetí, scénář je koneckonců již hotový.

Fanoušci, kteří již zvládli dokoukat celou druhou sérii, logicky zajímá, co bude dál. Podle serveru PC Gamer je scénář třetí série již hotový, ale tvůrci zatím drží všechny podrobnosti pod pokličkou. V tuto chvíli tak není jasné ani to, kdy bychom se trojky mohly dočkat.

Práce na dvojce trvaly dva roky, nicméně natáčení se značně zpozdilo kvůli pandemii koronaviru, na kterou zkrátka nebyl svět – a to ani ten filmový – připravený. Lze předpokládat, že nyní je situace již jiná, protože produkce už přesně ví, s čím může počítat a jak zajistit bezpečnost herců.

Očekávání od trojky jsou velká. „Cítím, že první a druhá sezóna připravovaly půdu pro vše velké, co se stane dále,“ prohlásila producentka Lauren Schmidt Hissrich pro server TechRadar. „Vše ale teprve začíná, scénář je sice hotový, ale čeká nás ještě hodně práce na tom, aby další sezóna byla perfektní,“ dodala.

Povedla se druhá sezóna?

Druhá série Zaklínače byla vydána v pátek 17. prosince. Jak jsme u Netflixu již zvyklí, všech osm dílů bylo vydáno hned najednou. Fanouškům původních knih druhá série příliš neučarovala, ale na nejrůznějších videotékách má dvojka veskrze kladné hodnocení.

Nechceme prozrazovat žádné detaily z druhé řady, prozradíme tedy jen to, že i nový Zaklínač čerpá z původních knih polského spisovatele Andrzeje Sapkowského Krev elfů a Čas opovržení. Pokud si chcete celý příběh připomenout, podívejte se na následující video. Velmi zajímavý je také pohled do zákulisí, díky kterému poznáte zaklínače z jiné perspektivy.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru