Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Tyrannosaurus rex rozšlápne kina příští rok

Tyrannosaurus rex rozšlápne kina příští rok

Události
Jurassic World: Evolution 2 (Xbox)_1200325555
Jurassic World: Evolution 2 (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
Jurassic World: Evolution 2 (PS4)_1826608093
Jurassic World: Evolution 2 (PS4)
1 330 Kč 1 609 Kč

K netradičnímu kroku se odhodlala distribuční společnost Universal. Již nyní zveřejnila pětiminutový prolog filmu Jurský svět: Nadvláda, i když jeho premiéra je naplánována až na příští rok.

Snímek od Spielbergova studia Amblin, který se do českých i světových kin podívá příští rok v červnu, má zakončit aktuální trilogii zvanou Jurassic World (Jurský svět) a být zároveň poctou celé šestici filmů, které byly od roku 1993 v rámci značky natočeny.

Během úvodních necelých čtyř minut filmového prologu se nejprve podíváme na samý konec éry dinosaurů 65 milionů let nazpět, abychom se vzápětí prostřednictvím jediného komářího štípnutí přenesli na pár chvil do současnosti. Poklidnou projekci v americkém autokině totiž naruší kroky legendárního T-Rexe následované příslibem pokračování příběhu již příští léto v kinech. 

Režisér snímku Colin Trevorrow přiznal, že úvodní scéna se jemu osobně i týmu stojícímu za filmem velmi líbila, nicméně do závěrečného střihu se nakonec nevešla. "A v Universalu byli úplně v pohodě s myšlenkou, že se s diváky podělíme o pět hotových minut filmu v podobě prologu, což je super," doplnil Trevorrow. Do Jurského světa se po dvaceti letech vrací postava Alana Granta (Sam Neill), opět se objeví i hlavní protagonisté první trilogie v podání Laury Dern a Jeffa Goldbluma.

Zmínění herci se podíleli také na dabingu příběhové složky budovatelské strategie Jurassic World Evolution 2 od britského studia Frontier Developments, jehož fyzická edice na počítače i videoherní konzole vychází už příští týden. Hra zatím sbírá velmi dobré recenze, skóre na MetaCriticu napříč platformami se pohybuje okolo 80 procent a pro fanoušky dinosaurů, her z "tycoon" žánru, případně obojího zároveň, půjde dost možná před Vánocemi o jasnou volbu.  

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru