Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Valve vyhlašuje válku konzolím a Zaklínač míří na next gen! | GPTV News #53

Valve vyhlašuje válku konzolím a Zaklínač míří na next gen! | GPTV News #53

Produktové tipy

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News jsou pořad pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

Léto je v plném proudu a před okurkovou sezónou nás zachraňuje Valve se svým Nintendo Swi… Tedy Steam Deckem, přenosným PC handheldem, na kterém si zahrajete všechno ze své knihovny na Steamu. Vypadá to dobře, ale bude to pěkně mastné. Více o Steam Decku se dozvíte tady.

Mnohem víc nás baví ale zpráva, že ta jediná hra, která Amazonu v portfoliu zbyla – MMO New World – je tak dobře optimalizovaná, že přehřívá karty i ve svém hlavním menu. Co víc, hráči s jednou grafickou kartou od Nvidie hlásí, že jim New World kartu doslova upeklo. Upřímnou soustrast všem postiženým zvlášť v této nelehké době, kdy je o grafické karty nouze. A Amazone… je to způsob, jak chceš vyprodat své skladové zásoby grafáren?

Kromě toho se v nových GPTV News radujeme z novinek ohledně Zaklínače, vyhlížíme souboj fotbalových velikánů a oslavujeme návrat jedné osm let spící série. Tak mrkněte na ně, ať jste v obraze.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru