Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vetřelec dostane nové pokračování. Do hry se vrací Ridley Scott

Vetřelec dostane nové pokračování. Do hry se vrací Ridley Scott

Události
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph_951011192
Figurka Q-Fig Alien - Xenomorph
Produkt není určen k prodeji.
Aliens: Fireteam Elite (PS5)_2071315938
Aliens: Fireteam Elite (PS5)
Produkt není určen k prodeji.

Sice ještě neznáme název a dějovou linku, ale přesto je už jasné, že se kultovní filmová série Vetřelec dočká dalšího pokračování. Klíčovou roli v ní bude hrát i Ridley Scott.

Pokud jste náhodou ještě sci-fi filmům s vesmírnou tématikou nepropadli, alespoň v rychlosti vám připomeneme, že právě Ridley Scott natočil coby režisér první díl celé série a zároveň i oba prequely Prometheus. Fanoušci se tak mohou těšit, že tato uznávaná osobnost filmové branže se bude podílet i na novém pokračování.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zleva Fede Álvarez a Ridley Scott

Scott však tentokrát neusedne do režisérského křesla, místo toho se celého projektu ujal jako producent. Pokračování mimochodem vznikne pod hlavičkou studia 20th Century, jak upozornil plátek The Hollywood Reporter. Režisérem připravovaného dílu bude filmař Fede Álvarez, který má na kontě už filmy Lesní duch (Evil Dead, 2013), Smrt ve tmě (Don't Breathe, 2016) či Dívka v pavoučí síti (The Girl in the Spider's Web, 2018).

Právě Álvarez vytvořil také literární podobu filmu. Všechny informace o chystané novince se ale tvůrci snaží držet úzkostlivě pod pokličkou, prozatím tak není jasné ani to, kdy se uskuteční premiéra. Očekává se nicméně, že se tak stane v příštím roce.

Nový Vetřelec se ale podle prvotních informací nepodívá do kin, ale že bude k dispozici prostřednictvím streamovací služby Hulu, kterou vlastní Disney.

Zatím poslední díl Vetřelce vyšel v roce 2017

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru