Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vloží se do hry Brumbál? Třetí dějství Fantastických zvířat přijde dříve

Vloží se do hry Brumbál? Třetí dějství Fantastických zvířat přijde dříve

Události
Figurka Funko POP! Harry Potter - Albus Dumbledore_1765653747
Figurka Funko POP! Harry Potter - Albus Dumbledore
330 Kč 399 Kč
Kniha Fantastická zvířata: Kde je najít_586343331
Kniha Fantastická zvířata: Kde je najít
225 Kč 248 Kč
Propiska Harry Potter - Wand_2080200567
Propiska Harry Potter - Wand
Produkt není určen k prodeji.
autor: Karel Dvořák

Připravovaný třetí film ze série Fantastická zvířata od režiséra Davida Yatese už pomalu klepe na dveře. Tvůrci si pro nás připravili v pořadí již druhý trailer, který nám dovoluje nahlédnout pod pokličku nového dějství.

Hned na úvod se sluší prozradit, že film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství přijde do kin dříve, než se čekalo. Z původní plánované premiéry v listopadu 2020 totiž byla premiéra posunuta až na 15. července 2022. S novým trailerem ale tvůrci posunuli premiéru na 15. dubna 2022, finálního dílka se tedy dočkáme již příští měsíc.

Nejnovější trailer k filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

A na co se tedy můžeme těšit? Příběh se odehrává ve třicátých letech 20. století, ukáže nám kouzelnické komunity v Bhútánu, Německu, Číně, ale také ve Spojených státech a Velké Británii. Profesor Albus Brumbál ví, že mocný temný kouzelník Gellert Grindelwald je na cestě převzít moc nad kouzelnickým světem.

Protože není schopen ho zastavit sám, pověří magizoologa Mloka Scamandera, aby vedl neohrožený tým kouzelníků, čarodějek a jednoho chrabrého mudlovského pekaře na nebezpečné misi, kde potkají stará i nová fantastická zvířata a střetnou se s rostoucí armádou Grindelwaldových následovníků. Ale jak dlouho bude moci Brumbál zůstat stranou, když jsou sázky tak vysoko?

Ve filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství hrají Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Ezra Miller, Jude Law, Alison Sudol, Mads Mikkelsen, Dan Fogler, Jessica Williams či Callum Turner.

První trailer k filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství vyšel již loni

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru