Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Všechny hry pro PlayStation Classic odhaleny. Přijde GTA, Tekken i Rayman Události
PlayStation Classic, šedá
PlayStation Classic, šedá
Produkt není určen k prodeji.

Všechny hry pro PlayStation Classic odhaleny. Přijde GTA, Tekken i Rayman

Na samá zvučná jména se mohou těšit fanoušci televizního herního systému PlayStation. Ten letos přijde v retro kabátu s přídomkem Classic a bude oslavou první televizní konzole od Sony. Fanoušci se mohou těšit na dvě desítky předinstalovaných her.

Příchod PlayStationu Classic oznámila společnost Sony již v průběhu minulého měsíce. Doposud nicméně zástupci japonského elektronického gigantu tajili detaily o tom, jaké hry budou na konzoli, která bude v podstatě modernizovanou zmenšeninou prvního PlayStationu, nainstalované. Karty odkryli až tento týden.

Ukázky her, které nabídne PlayStation Classic

 

Nyní je tedy již zřejmé, že se fanoušci mohou těšit na samá zvučná jména. Přímo v PlayStationu Classic budou předinstalované hry Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy VII, Grand Theft Auto, Intelligent Qube, Jumping Flash, Metal Gear Solid, Mr Driller, Oddworld: Abe's Oddysee, Rayman, Resident Evil Director's Cut, Revelations: Persona, Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter II Turbo, Syphon Filter, Tekken 3, Tom Clancy’s Rainbow 6, Twisted Metal a Wild Arms. Zda půjde další hry na tento retro kousek doinstalovat, není zatím jasné.

PlayStation Classic je po stranách o 45 % menší a celkově se její rozměry zmenšily o celých 80 % v porovnání s původní herní konzolí, která si odbyla premiéru už v roce 1994. K monitorům a televizorům půjde PlayStation Classic připojit prostřednictvím HDMI kabelu. O napájení se pak bude starat USB adaptér.

Na pultech obchodů se PlayStation Classic objeví zkraje prosince, cena byla stanovena na 2690 Kč, což je výrazně méně než v případě aktuálně nabízených PlayStationů s pořadovým číslem čtyři. Je to ale vcelku pochopitelné, neboť ty nabízí úplně jiný výkon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

PlayStation Classic

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Porovnání PlayStationu Classic s původní verzí

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru