Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Z teenagerky superhrdinkou. Ms. Marvel ukazuje svaly v prvním traileru

Z teenagerky superhrdinkou. Ms. Marvel ukazuje svaly v prvním traileru

Události
Komiks Ms.Marvel: Generace Proč, 2.díl, Marvel_2127768881
Komiks Ms.Marvel: Generace Proč, 2.díl, Marvel
Produkt není určen k prodeji.
Komiks Ms.Marvel: (Ne)normální, 1.díl, Marvel_511526582
Komiks Ms.Marvel: (Ne)normální, 1.díl, Marvel
Produkt není určen k prodeji.

Na premiéru nového seriálu z Marvel Cinematic Universu si budeme muset počkat ještě dlouhé tři měsíce. Aby nám čekání tvůrci alespoň trochu zkrátili, přinesli nám první trailer, ve kterém ukazuje svaly přímo Ms. Marvel.

Hlavní role seriálu Ms. Marvel se ujala herečka Iman Vellani, se kterou se setkáváme v Marvelovkách vůbec poprvé. Však také pro tuto dvacetiletou kanadskou herečku je to naprostý kamerový debut, očekávání od nového seriálu jsou přesto vysoká, což potvrdil i první zveřejněný trailer.

Od komiksové předlohy se Ms. Marvel v ledasčem liší

Vellani se nám představí jako Kamala Khan – mladá americko-pákistánská teenagerka, která zbožňuje Captain Marvel. A nakonec skutečně získá své vlastní superschopnosti. Nebojte se, že by šlo o kopii komiksů, u níž budete schopni předvídat celou dějovou linku. I když se mladá hrdinka svému komiksovému vzoru v ledasčem podobá, už v traileru tvůrci jasně naznačují hned několik klíčových rozdílů.

Tak například seriálová Ms. Marvel získala schopnosti díky magickému náramku, zatímco komiksová předloha byla ovlivněna Terrigenskou mlhou. Těšit se můžete na supersílu či změnu tvaru, ale i další schopnosti – například schopnost vytvářet speciální vesmírný materiál, který poslouží jako štít i útočná zbraň.

Už nyní si dovolíme odhadnout, že po zhlédnutí všech šesti epizod první série získáme úplně nový pohled na středoškolský život. Premiéra je naplánována na 8. června na platformě Disney+.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ms. Marvel v komiksové předloze

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru