Děsivě krásná účelnost katany. Japonsko tasí herní vybavení E-Blue

Produktové tipy 33 % hodnotilo 6 uživatelů 27. 12. 2016 4 komentáře

Dříve byli bojovou chloubou Japonska ninjové. Dnes jsou to hráči. Skytí ve stínech, s absolutním postřehem a prsty rychlejšími než myšlenka. Ninjové se dívali na svět průzorem v šátku. Hráči se dívají průzorem z monitoru. Ninjové měli katanu a shurikeny... a hráči mají E-blue.

Japonsko, Osaca, 1999. Před místním náročným herním publikem a silnou konkurencí se objevuje skupina mladých designérů představujících značku E-Blue. Díky kvalitnímu provedení, inovativnímu designu a spolupráci se světovými hráči úspěšně penetrují trh a v průběhu let na něm získavají velmi dobrou pozici.

E-blue Mazer Mechanical

E-blue Mazer Mechanical

Postupem času E-blue vytvořila sortiment oslovující všechny zákazníky od profesionálů (nynější série Auroza), přes free-time players (Mazer) po začátečníky, kteří si chtějí dopřát kvalitní vybavení (Cobra). Značka nabízí vše, co potřebujete k vytvoření kompletního herního doupěte. Myši, mechanické klávesnice, sluchátka včetně stojanů i propracovaná křesla. To vše v různých variantách - podle toho, jak náročný virtuální válečník jste.

Herní křeslo Auroza

Nedávno E-blue navázala spolupráci s filmovým producentem Marvel, což přivedlo na svět limitované edice Iron Man a Avengers. Všem fanouškům známéno oplechovaného hrdiny tím přináší tématicky stylové myši, klávesnici a podložky pod myš. Podložky jsou k dispozici i v designu celých Avengers.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrátová klávesnice Iron Man ve stojanu

<<Vyzbrojit se a vstoupit do stínů>>

Diskuze k novince (2)

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

l2 L2

Zidle je super

l229. 12. 2016 20:44

Zidli jsem dostal na Vanoce pote, co se mi otrhala zidle od DX Racer a musim rict, ze jsem spokojen. Troufl bych si rict, ze je kvalitnejsi nez ta od DX.…

svataK SVA

Opet veci pro deti

svataK28. 12. 2016 12:11

Celkem by mne zajimalo,co je na tich mysich,klavesnicich a zidlich tak svetoborneho,aby pri takovych parametrech staly takove penize. Rekl bych jen to,z…