Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Age of Empires IV je tu a známe velké plány Sony! | GPTV News #43 Produktové tipy
Mass Effect: Legendary Edition (PS4) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč + O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Mass Effect: Legendary Edition (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč
Mass Effect: Legendary Edition (Xbox ONE) Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč + O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Mass Effect: Legendary Edition (Xbox ONE)
1 487 Kč 1 799 Kč
Kniha The Art of Mass Effect Universe - Expanded Edition O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Kniha The Art of Mass Effect Universe - Expanded Edition
908 Kč 999 Kč

Age of Empires IV je tu a známe velké plány Sony! | GPTV News #43

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News je pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

V nejnovějším díle se po dlouhých letech konečně představí čtvrtý díl RTS Age of Empires. Na Fan Preview eventu se Microsoft pochlubil záběry z gameplaye a hra snad ani líp vypadat nemohla. Je to dost moderně pojatý styl klasických Ageů a nám se moc líbí. Taky jsme se dozvěděli o unikátních vlastnostech 4 z 8 hratelných národů, které hra v základu představí. Třeba takoví Monogolové mohou svou základnu rychle sbalit a kompletně přesunout na nové místo. Za nás si tenhle trailer zaslouží 3 wololo ze 3.

Pak se taky podíváme na plány Sony, které se týkají budoucích her. Vlastní konzole jim nestačí, chtějí se dostat i na naše mobily! K tomu by jim měly pomoci mobilní verze jejich nejpopulárnějších herních značek. Bude to znamenat, že nás v budoucnosti čekají nekonečné běhačky s Ratchetem a Clankem nebo spoj tři Ellie, abys odstřelil clickera? Snad ne, ale možné je asi cokoliv. No a když jsme u té Ellie z The Last of Us, tak by vás mohlo zajímat o jakém remaku ikonické hry se začalo šuškat… No, kdybyste na to nepřišli, tak si to poslechněte v těchto GPTV News.

Nakonec přinášíme první větší porovnávací záběry z původních Mass Effectů a těch z chystané Mass Effect Legendary Edition. Ta vychází už příští měsíc a přinese Shepardovo (nebo Shepardinino) dobrodružství na nové konzole a PC. Hezčí grafika a nějaké ty změny v hratelnosti dost možná stojí za to se znovu ponořit do téhle trilogie a svést všechny členy svého mezihvězdného týmu. A vůbec, kdo je vaše best girl a proč je to Garrus?

Jaké další hry by vám neměli uniknout a co nového přinesl update firmwaru do PS5, i tomu se v GPTV News 43 věnujeme, tak se ně podívejte tady dole pod článkem.

 

Názory ostatních Geeků (1)

dominikzielina@seznam.cz DOM

No

dominikzielina@seznam.cz 18. 4. 2021 17:12

Upřímně mám trochu obavy aby to nebylo age of empires 2 v lepsi grafice.

Máš něco na srdci?

nahoru