Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Assassin’s Creed Valhalla láká hráče do Irska. Do toho skutečného

Assassin’s Creed Valhalla láká hráče do Irska. Do toho skutečného

Události
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Axes (S)_421951876
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Axes (S)
Produkt není určen k prodeji.
Assassin's Creed: Valhalla (PS5)_75357514
Assassin's Creed: Valhalla (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
MSI GE66 Raider Valhalla Limited Edition, černá_1901609898
MSI GE66 Raider Valhalla Limited Edition, černá
Produkt není určen k prodeji.
Pohár Assassins Creed: Valhalla - Logo_36696140
Pohár Assassins Creed: Valhalla - Logo
660 Kč 799 Kč

S klesajícími koronavirovými čísly se pomalu opět rozjíždí cestovní ruch, k jeho rozkvětu přitom mají pomoci i slavné hry. Irská cestovní agentura se například spojila s tvůrci titulu Assassin’s Creed Valhalla.

Záměr agentury je jasný – přilákat do Irska hráče z celého světa. Tvůrci nové kampaně využili nedávno vydaného rozšíření, které se odehrává právě na tomto ostrově. Tourism Ireland slibuje, že „hráči budou moci navštívit skutečná místa, která prošla ve své oblíbené videohře“.

 

Příkladů uvedla agentura hned několik – zvláštní geologický útvar Obrův chodník (Giant’s Causeway), kopec Tara či velkou stolovou horu Ben Bulben. Díky skutečným z reálného světa budou prý hráči schopni lépe pochopit celou hru.

Už nyní v rámci cestovatelské iniciativy vzniklo poutavé video, které si můžete prohlédnout výše. Do kampaně se navíc zapojí i celá řada známých influencerů, takže o Irsku rozhodně ještě uslyšíme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

První velká expanze

První velká expanze titulu Assassin’s Creed Valhalla, která vyšla minulý měsíc, zavede Eivora do okouzlujícího a překrásného Irska. V expanzi Wrath of the Druids bude Eivor odhalovat tajemství starověkého kultu druidů Children of Danu. Společně s ním se tak můžete ponořit do gaelských mýtů a folklóru, najít si svou cestu skrz strašidelné lesy i oslnivou krajinu a pomozte gaelským králům sjednotit Irsko.

Příběh začíná ve chvíli, kdy si Eivora vyžádá jeho dlouho ztracený bratranec Barid, toho času žijící v Irsku. Následně si je oba povolá nejvyšší irský král Flann Sinna, a tak se oba vydávají na nebezpečné dobrodružství s cílem spojit válčící strany. Na jednu stranu pozoruhodné, ale na tu druhou velmi zrádné keltské Irsko je zcela novou oblastí, ve které najdete tři provincie a město Dublin.

 

Rozšíření rovněž nabízí i známé a historické pamětihodnosti jako Obrův chodník, kopec Tara, Black Pig’s Dyke, stolovou horu Ben Bulben a mnohé další. Hraní rozšíření přitom nevyžaduje dohrání kompletního příběhu základní hry. Do Wrath of the Druids se hráči dostanou poté, co připlují do Anglie a dokončí jeden z dvojice příběhových regionů Grantebridgescire/Ledecestrescire. Oba jsou odemčeny okamžitě po příjezdu z Norska. Taktéž pro hraní expanze není vyžadována žádná maximální úroveň hlavního hrdiny.

Samotnou expanzi The Wrath of the Druids si hráči mohou pořídit za cenu 24,99 euro, nebo v rámci season passu, který je dostupný za 39,99 euro. Ten je součástí i Gold, Ultimate a Collector edice hry Assassin’s Creed Valhalla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Aktuálnost

Asi mohu mluvit za všechny Geeky že aktuálnost informací by měla být hlavní pro informační články kor když se jedná o HW nebo SW.DLC bylo vydáno 14.5. ten to článek přidán 24.6.

@Lukáš Neuman - CZC: Ale příspěvek má 100% hodnocení :-) A je zvláštní, že 100% hodnocení od jedné osoby tu má většina článků, co tak zahlédnu. Buď tu je nějaký pravověrný fanda CZC, nebo si to autor klikne sám, nebo to tam přidává systém automaticky.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru