Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Axagon představuje nové boxy na SSD disky, dokovací stanici a USB-C hub

Axagon představuje nové boxy na SSD disky, dokovací stanici a USB-C hub

Produktové tipy
AXAGON EEM2-GTO, černá_1312062857
AXAGON EEM2-GTO, černá
Produkt není určen k prodeji.
AXAGON ADSA-ST dokovací stanice, 2x SATA 6G_1820805423
AXAGON ADSA-ST dokovací stanice, 2x SATA 6G
Produkt není určen k prodeji.
AXAGON HMC-6M2, USB 3.2 Gen 1 hub, 2x USB-A, HDMI, RJ-45 GLAN, SATA M.2, PD 100W, kabel USB-C 18cm_613031269
AXAGON HMC-6M2, USB 3.2 Gen 1 hub, 2x USB-A, HDMI, RJ-45 GLAN, SATA M.2, PD 100W, kabel USB-C 18cm
1 200 Kč 1 452 Kč
1 181 Kč 1 429 Kč
AXAGON EEM2-XR, šedá_1320202685
AXAGON EEM2-XR, šedá
Produkt není určen k prodeji.
AXAGON EEM2-XS, šedá_1628980182
AXAGON EEM2-XS, šedá
Produkt není určen k prodeji.

Profesionálové mají celou řadu specifických potřeb, které je potřeba řešit případ od případu. Pravidelně mění používané disky, potřebují připojovat hromadu příslušenství, všechno přitom rychle a bez zbytečných překážek. Právě proto přichází společnost Axagon s novými produkty, jež skvěle poslouží každému profesionálovi i nadšenci.

Česká značka Axagon

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jestliže se pravidelně nepohybujete mezi profesionály v oboru, může vám znít česká značka Axagon trochu neznámě. Společnost je na trhu však již od roku 2005, kdy začala prodávat své první produkty. Firma se specializuje na výrobu počítačového a mobilního příslušenství, kam spadají i dnes představované boxy na SSD disky, dokovací stanice či USB-C hub. Díky dlouhodobě vysoké kvalitě svých produktů získala spolčenost řadu skvělých hodnocení v odborných magazínech a jde o ideální volbu pro každého profesionála i nadšence do technologií. Jde zároveň o výborný způsob, jak podpořit tuzemskou technologickou firmu.

Externí boxy na moderní NVMe (PCI-Express) disky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na CZC.cz pro vás máme připravenou hned čtveřici nových boxů na SSD disky. Externí boxy slouží pro rychlé a jednoduché připojení disku k vašemu zařízení, aniž byste museli například rozdělávat počítač nebo laptop. Stačí jen prohodit disk, a je to. Připojení přitom u všech boxů probíhá skrz USB 3.2 Gen 2, takže je rychlost přenosu dat opravdu vysoká. Všechny boxy jsou vyrobeny z hliníku, což přináší nejen elegantní a stylový design, ale i skvělé odvádění tepla od disků samotných. Externí boxy kromě dalšího podporují bootování z SSD, Plug&Play nebo funkci TRIM pro omezení degradace výkonu SSD. Pokud tedy potřebujete pravidelně měnit své disky, případně chcete mít po ruce zařízení, které vám dokáže snadno a rychle SSD disky načíst, projděte si aktuální nabídku firmy Axagon.

Dokovací stanice

Dalším ze skvělých způsobů, jak rychle a snadno číst různé disky bez potřeby otevírat počítač, je dokovací stanice. Tu jsme si pro vás ve spolupráci s Axagon připravili také, jde konkrétně o stanici AXAGON ADSA-ST vhodnou pro dva 2.5“ i 3.5“ disky. Oba disky přitom můžete připojit současně a jde o skvělého pomocníka nejen pro čtení disků, ale i pro snadné klonování bez nutnosti připojovat stanici přímo k počítači. Hliníkové provedení zajišťuje elegantní design, kdy si dokovací stanici můžeme hrdě umístit na svůj pracovní stůl, i dokonalou stabilitu a kvalitní odvod tepla.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Již zmíněnou možnost klonování obsahu zvládnete pomocí jediného tlačítka – rychlost klonování SSD disků dosahuje až 300 MB/s, a díky LED diodám máte dokonalou představu o tom, v jaké fázi klonování disků je. Dokovací stanice podporuje standard USB 3.2 Gen 1, nechybí ani rozhraní SATA 6G s podporou UASP, rychlosti moderních disků tak využijete naplno. Nastavení a ovládání je naprosto jednoduché, nemusíte se tak obávat žádných složitostí. Jde díky tomu o skvělého parťáka do každé pracovny.

Multifunkční USB-C hub

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Poslední z představených novinek je pak univerzální USB-C hub 6v1. Stále častěji se zejména notebooky potkávají s nedostatkem vstupních portů a člověk je buď odsouzen ke snížení svých nároků, nebo může naplno využít USB-C konektor ve svůj prospěch. Právě k tomu slouží i AXAGON HMC-6M2, jenž toho má pod hliníkovým šasi připraveno skutečně dost. Najdete tu totiž 2x SuperSpeed USB port, 1x USB type C Power Delivery port, HDMI, RJ-45 a SATA M.2 slot. Šestice konektorů, které dokážou naplnit veškeré požadavky každého profesionála. Díky podpoře Hot Plug se nemusíte bát zařízení připojovat i za chodu, hliníkové tělo slouží k optimálnímu odvodu tepla a kvalitní stíněný kabel zaručuje vysokou rychlost komunikace bez nežádoucího rušení. Ať už tedy potřebujete pravidelně měnit periferie, nebo jen prostě chcete mít možnost svůj laptop používat plnohodnotně, je USB-C hub 6v1 perfektní volbou právě pro vás.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru