Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Bioshock dostane pokračování. Tvůrci už na něm pracují Události
BioShock Infinite (Xbox 360) - elektronicky
BioShock Infinite (Xbox 360) - elektronicky
586 Kč 709 Kč

Bioshock dostane pokračování. Tvůrci už na něm pracují

autor: Karel Dvořák
Předčasný vánoční dárek dostali fanoušci kultovní značky Bioshock. Šest let po vydání titulu Infinite se totiž tvůrci nechali slyšet, že pracují na pokračování. Potvrdili tak spekulace, které kolují internetem již nějakou dobu.

Nový díl Bioshocku bude mít na svědomí studio Cloud Chamber. Pokud matně vzpomínáte, proč jste o něm nikdy neslyšeli, napovíme vám. Jde o úplně nové studio, které vzniklo právě jen kvůli Bioshocku, nový díl tak bude vůbec jeho prvním počinem. Už nyní je však jasné, že za značkou stojí herní pardálové – půjde o vývojáře, kteří se podíleli již na předchozích dílech.

Celý tým přitom povede Kelley Gilmore, která na herní scéně působí již více než dvě dekády, dříve působila například v Civilization či XCOM. Poprvé v historii se však Bioshock obejde bez pečlivého náručí autora Kena Levina. Na výsledek jsme tedy hodně zvědaví. Detaily však tvůrci stále drží ještě pod pokličkou.

Upoutávka na hru Bioshock: Infinite

 

Létající město držené vzducholoďmi

Alespoň v rychlosti připomeňme, co nám přinesl poslední díl Bioshock: Infinite, který je stále ještě k mání v obchodech. V pořadí třetí hra ze světa populární série BioShock není pod hladinou moře, jako první dva tituly, ale vezme hráče do létajícího města drženého vzducholoděmi. Děj se odehrává ve městě Columbia – je to svět, který jste ještě nikdy neviděli.

Hra se odehrává v roce 1912. Budete hrát za Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva, který vezme nový případ. Váš úkol je najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila, a vrátit jí v pořádku domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě.

Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava, pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích – DeWitt ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový výlet.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků (2)

Zakynak ZAK

Levitace města

Zakynak 13. 12. 2019 12:19

Columbia nelétá díky balónům, ale díky kvantové levitaci, kterou objevila Rosalind Lutece.

david.petricek@gmail.com DAV

Levine

david.petricek@gmail.com 15. 12. 2019 13:23

Bez Levina to nebude žádny BioShock. To jeho nápady a příběhy byly tím čím obě shock serie vystupovaly nad konkurenci.

Máš něco na srdci?

nahoru