Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Blizzard chystá úplně novou survival hru. Vypadá velmi slibně

Blizzard chystá úplně novou survival hru. Vypadá velmi slibně

Události
Overwatch 2 (PC)_149163301
Overwatch 2 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Diablo IV (PC)_1962290632
Diablo IV (PC)
1 404 Kč 1 699 Kč
Mikina Diablo IV: Skull Runes (L)_398509597
Mikina Diablo IV: Skull Runes (L)
Produkt není určen k prodeji.
Puzzle Overwatch 2 - Rio_1984318912
Puzzle Overwatch 2 - Rio
412 Kč 499 Kč
Kniha The Art of Overwatch: Volume 2_579009545
Kniha The Art of Overwatch: Volume 2
991 Kč 1 090 Kč
autor: Saša Ševčík

Blizzard shání pracovní sílu na tvorbu nové hry. Díky zveřejněnému inzerátu jsme se dozvěděli, že půjde o zcela novou značku – survival titul plný hrdinů.

„Vydáváme se na cestu do zcela nového univerza, ve kterém je zasazen nový děj survival hry pro PC a konzole. Je to místo plné hrdinů, které jsme zatím neměli možnost potkat, příběhů, které budou teprve vyprávěny, a dobrodružství, která teprve prožijeme,“ stojí v inzerátu Blizzardu na novou pracovní pozici.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tento obrázek zveřejnil Blizzard k nové pracovní pozici

Je tedy zřejmé, že celý titul je teprve v rané fázi vývoje. Nicméně novinář agentury Bloomberg Jason Schreier již nyní prohlásil, že hra vypadá velmi slibně. Sám ji sice ještě neviděl, ale nadšení jsou podle jeho zdrojů z prvních informací i někteří skeptičtí zaměstnanci, kteří nebyly v poslední době spokojeni s tím, co se v Blizzardu děje.

I když si tedy na finální dílko počkáme patrně několik let, půjde podle všeho o velmi zajímavý titul. A to i přesto, že nový titul patrně nebude nijak spojen se Starcraftem, Warcraftem či Diablem.

Ve vývoji je sedm her

Novinář Faizan Shaikh se pokusil v souvislosti s nově zveřejněnou pracovní nabídkou dát dohromady dostupné informace z životopisů a leaků od insiderů. Podle jeho zjištění má Blizzard aktuálně ve vývoji sedm her: Diablo 4, Diablo Immortal, Overwatch 2, dále pak neoznámené tituly – rozšíření World of Warcraftu, mobilní verze Warcraftu a hra z pera hlavního designéra Hearthstone. Sedmou hrou je právě zmiňovaný survival titul, na který byla vypsána nová pracovní pozice.

Blizzard shání v současnosti grafiky, softwarové inženýry a level designéry. „Posledních 30 let vytváří Blizzard univerza pro miliony hráčů po celém světě. K tomu je zapotřebí různorodý tým vývojářů, kteří jsou ochotni propůjčit svůj hlas, naslouchat a být slyšet. Přesně to je naše poslání,“ láká tvůrce Blizzard.

Overwatch 2

Diablo Immortal

Diablo 4

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru