Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bude silnější než Hulk? Nový seriál představí She-Hulk

Bude silnější než Hulk? Nový seriál představí She-Hulk

Události
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk
743 Kč 899 Kč
LEGO® Marvel Super Heroes 10782 Hulk vs. Rhino – souboj džípů Kup Stavebnici LEGO® a zapoj se do soutěže LEGO MASTERS o hodnotné ceny
LEGO® Marvel Super Heroes 10782 Hulk vs. Rhino – souboj džípů
330 Kč 399 Kč
Komiks Ms.Marvel: (Ne)normální, 1.díl, Marvel
Komiks Ms.Marvel: (Ne)normální, 1.díl, Marvel
272 Kč 299 Kč
autor: Petr Kirs

Marvel Cinematic Universe se dočká nového seriálu, ve kterém se nám tentokrát představí She-Hulk. Obří zelený bratranec samozřejmě také nebude chybět.

Marvel evidentně nastolil nový trend, kdy starší hrdinové předávají žezlo nové generaci. Však již zkraje příštího měsíce bude mít premiéru Ms. Marvel. Kdo by si myslel, že Disney a Marvel si poté vezmou letní dovolenou, byl by na omylu. Již 17. srpna bude mít premiéru She-Hulk: Attorney at Law, jehož příchod oznámili tvůrci již v roce 2019. Nyní jsme se dočkali nového traileru.

She-Hulk: Attorney at Law

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tatiana Maslany

Děj se bude točit okolo právničky Jennifer Walters, kterou ztvární Tatiana Maslany. Je to sestřenka dobře známého doktora Bruce Bannera (Mark Ruffalo), takže o zelenou podívanou rozhodně nebude nouze. Walters totiž podědí schopnosti Hulka, díky čemuž se zrodí nová zelená superhrdinka.

Ta se na rozdíl od Bannera poměrně rychle se svým zeleným alteregem naučí koexistovat a využívat jeho sílu právnické superhrdinky naplno. A to i v osobním životě, jak koneckonců naznačuje již zveřejněný trailer.

První série bude mít deset epizod a objeví se v ní také Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga či Renée Elise Goldsberry. O režisérské křeslo se podělili Kat Coiro a Anu Valia, za komiksovou předlohou nestojí samozřejmě nikdo jiný než Stan Lee.

Ms. Marvel bude mít premiéru 8. června

 

Názory ostatních Geeků (1)

avatar

Wtf?

RaY 20. 5. 2022 18:28

Tak she hulk jako ty animace no dost nekvalitni a ta Bollywood verze Captain Marvel je jeste vetsi ulet.

Máš něco na srdci?

nahoru