Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Budoucnost domácího kina se jmenuje XGIMI

Budoucnost domácího kina se jmenuje XGIMI

Produktové tipy
XGIMI Horizon Pro_891569143
XGIMI Horizon Pro
37 160 Kč 44 963 Kč
XGIMI MoGo Pro+_710263842
XGIMI MoGo Pro+
11 562 Kč 13 990 Kč
XGIMI Elfin_1720376175
XGIMI Elfin
12 802 Kč 15 490 Kč
XGIMI Aura_1463441522
XGIMI Aura
52 058 Kč 62 990 Kč
XGIMI Halo+_122507392
XGIMI Halo+
Produkt není určen k prodeji.
autor: Miroslav Václavík

Pokud si chce člověk ve svém obývacím pokoji užít zážitek jako v kině, projektor je jasnou volbou už dlouhé roky. Až nyní se však díky XGIMI stalo ovládání projektoru stejně snadné jako u klasické televize.

Projektory XGIMI a snadné používání

Pryč jsou doby, kdy člověk pomalu potřeboval odborný titul, aby projektor správně nastavil. Naštěstí dnes už nemusíte složitě upravovat ostření, hledat ideální nastavení pro konkrétní plátno nebo propojovat kabelem projektor s počítačem či jiným zdrojem videa. Projektory XGIMI všechno připraví za vás, stačí stisknout tlačítko, a během pár vteřin je hotovo.

Projektor sám rozpozná plochu plátna, správně zarovná obraz a připraví ideální zážitek pro domácí kino. Je přitom jedno, zda projektor umístíte na strop, na stoličku nebo budete obraz promítat třeba z boku místnosti. XGIMI si se vším poradí, dokáže se dokonce i vyhnout případným překážkám.

Obraz zůstává v každé situaci pravoúhlý, přičemž jeho ostrost projektor neustále kontroluje – omylem si posunete stoličku, na které projektor stojí? Nevadí, během pár sekund je vše upraveno. Potřebujete posunout projektor na úplně jiné místo? Žádný problém, obraz se srovná a hned můžete pokračovat v dalším sledování.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

LED technologie a obrovská kvalita

Jedním z největších strašáků byla u projektorů vždy životnost lampy. S příchodem LED technologie tento problém odpadá. Životnost LED lamp v projektorech XGIMI činí podle modelu 25 nebo 30 000 hodin. To znamená, že při každodenním 4h sledování můžete projektor používat 17, respektive 20 let. . Patentovaná technologie DLP pak díky soustavě mikrozrcadel uvnitř speciální čipu zajišťuje, že projektor nepotřebuje ani vzduchový filtr, což v konečném důsledku řeší problém s případným slábnutím barev. Projektory XGIMI jsou proti tomuto problému prakticky imunní.

O svých kvalitách vás projektory XGIMI přesvědčí suverénními výkony v mnoha ohledech. Ať už jde o obraz k jehož vylepšení přispívají technologie jako X-VUE 2.0 zlepšující čistotu vykreslení a věrnost barev, MEMC zlepšující obraz v pohyblivých scénách, nebo HDR10 zvyšující světelný kontrast. O zvukovou stránku se pak starají speciálně vyladěné reproduktory Harman Kardon.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Projektory XGIMI běží na plnohodnotném operačním systému Android TV™* s Google Play. Možnosti využití jsou tak prakticky neomezené – můžete se těšit z bohaté nabídky dostupných aplikací, hlasového ovládání pomocí služby Google Assistant či sdílení obsahu přes vestavěný Chromecast. V tomto směru si projektory XGIMI nezadají s nejlepšími televizory na trhu a mohou je plnohodnotně využívat všichni členové rodiny, ať už jde o děti sledující pohádky na YouTube, nebo rodiče využívající služby jako HBO Max, Disney+ či Netflix.

Který model vybrat?

Na CZC.cz pro vás máme plnou paletu projektorů XGIMI, ze které si zvládne vybrat naprosto každý, kdo chce zažít skutečný zážitek kina v pohodlí vlastního obýváku. Pokud uvažujete o projektoru, který by byl součástí vašeho obývacího pokoje a přesto by měl kompaktní rozměry, doporučujeme XGIMI HORIZON, nebo HORIZON Pro s 4K rozlišením. Oba modely představují technologicky to nejlepší ze světa XGIMI v decentním hliníkovém těle. Disponují rychlým startem a s jasem 2200 ANSI lumenů vykouzlí obraz o úhlopříčce 40 až 200“.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud hledáte pojektor na častější přenášení a cestování , můžete zvolit některý z modelů s vlastní baterií, jako jsou XGIMI Halo, XGIMI Halo+, XGIMI MoGo Pro či XGIMI MoGo Pro+. Například posledně jmenovaný  disponuje i přes své kompaktní provedení zabudovanou baterii, která vám umožní na cestách pohodlně sledovat obsah průměrně po dobu 2,5 hodiny. Vybere si tak skutečně každý.

*) Android TV™ je ochranná známka Google LLC

 

nahoru