Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Bulánci 2.0 se odhalují v první herní ukázce

Bulánci 2.0 se odhalují v první herní ukázce

Události
Polštář Bulánci - Červený_1009548508
Polštář Bulánci - Červený
Produkt není určen k prodeji.
Polštář Bulánci - Modrý_148695186
Polštář Bulánci - Modrý
Produkt není určen k prodeji.
Polštář Bulánci - Zelený_1513681520
Polštář Bulánci - Zelený
371 Kč 449 Kč

Patříte mezi jedince, kteří netrpělivě čekají na příchod nových Bulánků? SleepTeam se tento týden pochlubil prvními herními záběry z druhého dílu. A to není jediná novinka, kterou si pro nás tvůrci připravili!

Moc nevěříme, že vás zpráva o příchodu Bulánků 2.0 minula. I tak si dovolíme připomenout, že vloni proběhla na Startovači velká crowdfundingová kampaň, ve které tvůrci vybírali peníze na vznik druhého dílu. Fanoušci nakonec přispěli rekordní částkou 7 308 770 Kč.

Už od prvního dne tedy bylo jasné, že Bulánci 2.0 budou naprostý hit. Tvůrci totiž původně požadovali na dokončení hry alespoň půl milionu korun. Tato částka ale byla překročena už po pár hodinách, a v dalších dnech se vybraná částka začala počítat na miliony.

První gameplay ze hry Bulánci 2.0

Prémiový obsah navíc

Díky tomu se ve finální verzi hry dočkáme řady prémiového obsahu, se kterým se původně nepočítalo. Bulánci 2.0 budou například obsahovat například fotbalovou minihru, kdy se hráči budou muset „prostřílet k bráně“. Mezi další lákadla má patřit Battle Royale režim, vesmírný level se stavem beztíže, puška pro snipera, crossplatformní multiplayer či editor levelů. Celý výpis slíbených vylepšení je ještě daleko delší.

„Bulánci 2.0 nebudou jen stará klasika v novém povlečení, ale přineseme i řadu novinek a vylepšení. Vy, kteří jste si oblíbili multiplayer, se máte na co těšit! Čekají na vás týmové přestřelky i dobývací mód, kde bude lítat peří. I milovníci singleplayeru si přijdou na své,“ slíbili již dříve tvůrci. Co na hráče čeká v druhém dějství, je možné vidět v první herní ukázce výše.

Aby tvůrci hráče více navnadili, zveřejnili i další video – Bulánčí poezii. Milovníci krvavé řežby polštářů, při které lítá peří na všechny strany, si tady určitě přijdou na své.

Bulánčí poezie: Kdo se směje naposled

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru