Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Cena osekaná na minimum. Motorola Moto E32s se přesto chlubí 90Hz displejem

Cena osekaná na minimum. Motorola Moto E32s se přesto chlubí 90Hz displejem

Události
Motorola Moto E32s, 3GB/32GB, Mineral Gray Antivir Bitdefender Mobile Security for Android, 1 zařízení, 12 měsíců v hodnotě 299 Kč
Motorola Moto E32s, 3GB/32GB, Mineral Gray
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Motorola se snaží zaujmout smartphonem Moto E32s, který se nově zařazuje do nabídky jako nejdostupnější přístroj tohoto výrobce pro letošní rok. Přestože jde o levný smartphone, nalezneme u něj hned několik lákadel.

„Tenký, stylový, funkční, a navíc i odolný!“ Přesně takto popisují novinku zástupci Motoroly. A jakkoliv nemáme marketingové texty rádi, musíme jim v tomto ohledu dát za pravdu. Na poměry levných smartphonů vypadá novinka poměrně líbivě, což ještě podtrhuje tenký pas (8,49 mm).

Přístroj ale není jen líbivým pozlátkem, překvapí hned v několika ohledech. Například 6,5palcový displej s rozlišením HD+ (1600x720 px) se chlubí obnovovací frekvencí 90 Hz. V praxi by tak měl být tento stroj velmi atraktivní volbou pro jedince, kteří chtějí hrát jednoduší hry a mají omezený budget.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Motorola Moto E32s

Srdcem telefonu je 8jádrový procesor MediaTek Helio G37 v kombinaci s 3 GB operační pamětí spolu s 32GB úložištěm, které lze snadno rozšířit pomocí microSD karty až do 1 TB. Vše pracuje pod operačním systémem Android 12. Samozřejmostí telefonu je pak podpora Wi-Fi, Bluetooth a LTE. Standard 5G je bohužel stále ještě výsadou až dražších smartphonů.

Díky baterii s kapacitou 5000 mAh si celý víkend vystačíte s jen jedním jediným nabitím. Překvapivá je v této cenové kategorii zvýšená odolnost proti vodě podle certifikace IP52. Potápět se sice s telefonem moci nebudete, to je výsada až certifikace IP68 a vyšší, ale ani při prudkém slejváku nehrozí, že by se tento přístroj poničil.

Hlavní přednosti chytrého telefonu Motorola Moto E32s:

  • ultraširoký 6,5“ displej HD+
  • obnovovací frekvence 90 Hz
  • trio fotoaparátů s funkcemi s umělou inteligencí a s rychlým zaostřováním
  • kapacita baterie 5000 mAh
  • OS Android 12
  • voděodolný s krytím IP52

 

Názory ostatních Geeků (2)

TV SERVIS Chomutov TV

?

TV SERVIS Chomutov 5. 7. 2022 10:12

IP52 asi nebude překvapení, jednak to není ani do deště, navíc to je základ i pro ostatní Motoroly.

Uni UNI

Na hry?

Uni 19. 7. 2022 8:34

Tedy spojovat total low-end s gamingem...OMG.

Máš něco na srdci?

nahoru