Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Červená, fialová i modrá. PlayStation 5 se příští rok převlékne do nových barev

Červená, fialová i modrá. PlayStation 5 se příští rok převlékne do nových barev

Události
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Nova Pink_118426993
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Nova Pink
1 487 Kč 1 799 Kč
PS5 DualSense Midnight Black + hra Sackboy: A Big Adventure_1152019919
PS5 DualSense Midnight Black + hra Sackboy: A Big Adventure
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation 5 + ovladač DualSense Midnight Black_1832598798
PlayStation 5 + ovladač DualSense Midnight Black
Produkt není určen k prodeji.
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Starlight Blue_294318637
Sony PS5 Bezdrátový ovladač DualSense Starlight Blue
1 404 Kč 1 699 Kč

Nabídka barevných variant televizní konzole PlayStation 5 se příští rok výrazně rozroste. Lidé si přitom nebudou muset kupovat novou konzoli, jednoduše na své stávající vymění postranní kryty.

Prakticky ihned po oznámení designu konzole se herní komunita rozdělila na dva nesmiřitelné tábory. Jedněm se vzhled líbí a považují jej bez nadsázky za umělecké dílo, druhým připomíná spíše nějaký mimozemský objekt.

 

Už v podrobné recenzi jsme loni konstatovali, že vzhled je skutečně neokoukaný, ale o to zajímavěji naživo konzole vypadá. Z velké části je konzole sněhově bílá, plastové bočnice se dokonce vztyčují nad samotný prostor herního systému. Vypadá to, jako kdyby byl herní systém zabalen do bílého kabátu.

Sony však nyní prozradilo, že hned zkraje nového roku uvede na trh nové výměnné kryty, které změní vzhled PS5 takřka k nepoznání. Konkrétně budou moci uživatelé vybírat z pěti barev – Midnight Black, Cosmic Red, Nova Pink, Starlight Blue a Galactic Purpl. Celkem tedy po započítání originální bíločerné verze bude k mání šest různých designů.

ps5-plat3.jpg
ps5-plat1.jpg
ps5-plat2.jpg

Na výběr bude z pěti nových barev

 

Ve stejných odstínech bude možné zakoupit také ovladače DualSense. Na rozdíl od konzole tedy nepůjde v případě gamepadů o pouhé kryty, ale rovnou o celý nový ovladač. Ten bude pochopitelně stát podobně jako současný černobílý model, tedy necelé dva tisíce korun. Zakoupit nicméně půjde i v bundlu s nějakou novou hrou, díky čemuž bude výsledná cena výhodnější.

Sety s barevnými ovladači DualSense mohou obsahovat také konzoli PlayStation 5 a již nyní je možné je předobjednat. Vzhledem k tomu, jak je i rok po uvedení stále vysoká poptávka po originální konzoli PS5, neměli by případní zájemci s objednávkami příliš otálet.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Najednou to jde

Kdyz si to uzivatele modovali sami, nebylo to legalni a Sony to odsuzovalo ze napriklad cela cerna konzole odporuje navrhu. Ted to zacnou delat a snad vydavat jine obarveni za vlastni napad :-)

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru