Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chcete vyrazit na koncert Eminema zdarma? Můžete, ale má to jeden háček

Chcete vyrazit na koncert Eminema zdarma? Můžete, ale má to jeden háček

Události
Kniha Fortnite - 100% neoficiální základní průvodce_504931987
Kniha Fortnite - 100% neoficiální základní průvodce
Produkt není určen k prodeji.
Fortnite - Transformers Pack (Xbox)_1126388387
Fortnite - Transformers Pack (Xbox)
Produkt není určen k prodeji.
Svetr Fortnite - Llama Head (M)_208150254
Svetr Fortnite - Llama Head (M)
743 Kč 899 Kč

Slavný rapper, populární zejména na začátku tisícletí díky songům jako Without Me, The Real Slim Shady nebo Lose Yourself, zazpívá na akci The Big Bang.

Ta se ale neodehraje v pražské O2 aréně nebo na některém z fotbalových stadionů, jak byste možná čekali, ale ve virtuálním prostředí videohry Fortnite. The Big Bang (Velký třesk) by měl značit konec 4. a začátek 5. kapitoly obsahu.

Plejáda světových hvězd

Kromě přítomnosti rapové superstar Eminema se spekuluje o tom, že by měla vystoupit také Lady Gaga, Alice Cooper, Toto nebo kapely Linkin Park a Imagine Dragons. Vypadá to, že velké žně tedy tentokrát budou mít především ti hráči, kteří se narodili v 90. letech a zmiňovaní interpreti neodmyslitelně patřili k jejich dospívání.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Velkolepá show začne v sobotu 2. prosince ve 20:00 středoevropského času. Připomínáme, že to zdaleka není poprvé, kdy se společnost Epic Games, která Fortnite vyvíjí a provozuje, snaží nalákat nové a potěšit stávající fanoušky. Například americký zpěvák Travis Scott si v roce 2020 podle časopisu Forbes za svůj virtuální koncert vydělal těžko uvěřitelných 20 milionů dolarů (v tehdejším kurzu asi 430 milionů korun).

Kostky + Fortnite = Velká světová láska

Aby toho nebylo málo, spolupráci s Fortnite oznámila taktéž společnost LEGO, výrobce legendární stavebnice pro všechny věkové kategorie (spekulovali jsme již v červenci). A to poněkud kryptickým způsobem skrze příspěvek na sociální síti X. Připomínáme, že LEGO v loňském roce vydalo parádní adventuru LEGO Bricktales, kterou jsme na GEEK Magazínu recenzovali.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Obě spolupráce tak podtrhují směřování platformy Fortnite, která se chce dlouhodobě stát dějištěm různých zajímavých akcí a aspiruje na to být více než „pouhou“ videohrou. V rámci The Game Awards (nominace na nejlepší hry letošního roku najdete v samostatném článku) budou například vyhlášeny ceny pro Fortnite Island of the Year, o kterých lze hlasovat přímo uvnitř herního ekosystému na speciálním ostrově.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru