Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

hudba

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • Spotify chce uspět s vlastním hardwarem. Jmenuje se Věc

  autor: Petr Kirs

  Spotify už nechce být označováno jako streamovací gigant, minulý týden se tento podnik rozhodl vstoupit na trh i s vlastním hardwarem. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

  autor: Petr Kirs

  Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

 • Patroni elektronické hudby Daft Punk končí

  autor: Adam Plechatý

  Enigmatická dvojice francouzských producentů, která si 28 let říkala Daft Punk, oznámila konec. Za svou tvůrčí kariéru vydali čtyři alba a jejich track Get Lucky se stal čtvrtou nejhranější písničkou dekády. Žánr elektronické muziky tak přišel o největší patrony posledních dvou dekád.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Konec Hudby Play od Googlu? Čas na zálohu se krátí

  autor: Petr Kirs

  Už v září loňského roku oznámila společnost Google, že ukončí svou hudební službu Hudba Play či chcete-li Music Play. Nyní se skutečně blíží konec této svého času populární služby, jak upozornil server xda-developers.

 • Jakou muziku mají rádi domácí mazlíčci? Spotify jim namixuje ideální playlist

  autor: Petr Kirs

  Rodinné účty na Spotify nemusí sloužit nutně jenom lidem, tvůrci této streamovací služby nově cílí také na domácí mazlíčky. Konkrétně na psy, kočky a další zvířata, kterým aplikace dovede údajně namixovat ideální playlist, když zrovna nejste doma.

 • Jak na otravné komáry? Zahání je dubstep, zjistili vědci

  autor: Karel Dvořák

  I když tomu současné počasí příliš nenapovídá, léto se nezadržitelně blíží. A kromě radovánek u vody nás čekají i ty nepříjemné stránky teplých měsíců – bavíme se o všudypřítomných komárech. Vědci ale nyní přišli na to, že je zahání dubstep.

nahoru