Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Chytré čističky vzduchu od Tesly se vyplatí. Získejte zpět až 1750 Kč

Chytré čističky vzduchu od Tesly se vyplatí. Získejte zpět až 1750 Kč

Produktové tipy
Tesla Smart Air Purifier Mini_896266019
Tesla Smart Air Purifier Mini
2 058 Kč 2 490 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro M_1131725067
Tesla Smart Air Purifier Pro M
4 124 Kč 4 990 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro L_363584582
Tesla Smart Air Purifier Pro L
4 950 Kč 5 990 Kč
Tesla Smart Air Purifier Pro XL_437908943
Tesla Smart Air Purifier Pro XL
5 777 Kč 6 990 Kč

Na pultech tuzemských obchodů se zabydlely chytré čističky vzduchu od společnosti Tesla. Užít si čisté ovzduší bez pylů, smogu, bakterií a virů nyní můžete ještě levněji, v rámci cashbacku můžete získat zpět až 1750 Kč.

Ceny čističek Tesla, na které se cashback vztahuje, startují již pod hranicí 2500 Kč. Výše cashbacku se samozřejmě liší podle toho, jaký konkrétní model zvolíte. Nicméně i u toho nejlevnějšího modelu mohou lidé získat zpět 750 Kč, tedy třetinu vynaložených nákladů.

Čističky Tesla s cashbackem

 

Řeč je o modelu Tesla Smart Air Purifier Mini, který se svým výkonem vyčistí a osvěží vzduch v menších místnostech do velikosti 14 m2. Zachytí prach a pyl, zlikviduje nepříjemné pachy, viry a bakterie. Užitečného pomocníka jednoduše ovládáte prostřednictvím mobilní aplikace pro iOS i Android, a to v češtině.

Trojlístek větších modelů z řady Tesla Smart Air Purifier Pro si poradí s daleko většími prostory, v případě největší verze XL dokonce až s plochou 61 m2, respektive dovede přefiltrovat až 510 m3/h.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jak získat peníze zpět?

  • Pořiďte si některou z vybraných čističek vzduchu Tesla v období od 23. 6. 2021 do 11. 7. 2021.
  • Nejpozději do 31. 7. 2021 uplatněte svůj nárok na cashback vyplněním webového formuláře na stránkách Tesly.
  • Při vyplňování formuláře je nutné doložit oskenovaný pokladní doklad nebo potvrzení objednávky.
  • Úplné podmínky akce Tesla cashback naleznete zde.

 

Název produktu

Výše cashbacku

Tesla Smart Air Purifier Mini

750 Kč

Tesla Smart Air Purifier Pro M

1 250 Kč

Tesla Smart Air Purifier Pro L

1 500 Kč

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

1 750 Kč

 

Síla trojité filtrace

Základem těchto čističek vzduchu je vrstvený HEPA filtr, který zachytí částice až 200× menší než lidský vlas. To znamená, že zachytí 99 % částic až do velikosti 0,3 mikrometru. Šanci tak nemá pyl ani prach, což ocení hlavně alergici a astmatici. Filtr dále omezuje i šíření bakterií a virů. Zajišťuje tak dokonale čistý a neškodný vzduch.

Další částí je předfiltr, který účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Brání rychlému zanesení dalších filtrů a tím prodlužuje jejich životnost. Tento filtr je omyvatelný a opakovatelně použitelný.

Uhlíkový filtr je velmi efektivní v adsorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha dalších druhů škodlivých plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluene, xylene, těkavé látky a ostatní škodliviny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ionizace vzduchu a UV záření

Čistička Tesla navíc generuje negativně nabité ionty, které se starají o eliminaci kladně nabitých částic, jako jsou částice prachu, virů, kouře apod. Velice tak napomáhá ke zlepšení kvality vzduchu a pozitivně působí na naše zdraví, psychiku a imunitní systém.

UV lampa se postará o běžné viry a bakterie. V kombinaci s mřížkou z oxidu titaničitého navíc dokáže zlikvidovat i jedovaté látky, jako je formaldehyd, toluen nebo benzen, které se v domácnostech běžně objevují. Pomáhá eliminovat i cigaretový kouř a nepříjemný zápach plísní v místnosti.

Veškeré ovládání této čističky můžete provádět přes aplikaci Tesla Smart app. Aplikace je kompletně v češtině. Nabídne vám různá nastavení čištění vzduchu. Vybrat si tak můžete to, co vám bude nejvíce vyhovovat. Čistička dokáže pracovat i zcela automaticky, disponuje senzorem kvality vzduchu, který monitoruje podmínky v místnosti a podle něj přizpůsobuje výkon. Vy se pak o nic nestaráte a jen si užíváte svěží vzduch.

Čističky Tesla s cashbackem  

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru