Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
CubeNest jako elegantní cesta k prémiovému příslušenství pro Apple produkty

CubeNest jako elegantní cesta k prémiovému příslušenství pro Apple produkty

Produktové tipy
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S310, 3v1, černá_1386007513
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S310, 3v1, černá
Produkt není určen k prodeji.
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S311, 3v1, černá_494746130
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S311, 3v1, černá
Produkt není určen k prodeji.
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S210, 2v1, černá_1421217025
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S210, 2v1, černá
Produkt není určen k prodeji.
CubeNest magnetický držák do auta S1C1 s bezdrátovým nabíjením, 15W, černá_128933059
CubeNest magnetický držák do auta S1C1 s bezdrátovým nabíjením, 15W, černá
Produkt není určen k prodeji.
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S100, černá_1398049543
CubeNest magnetická bezdrátová nabíječka S100, černá
426 Kč 516 Kč

Ať už do ruky vezmete kterékoliv zařízení Apple, hned na první dobrou promluví elegantním designem a precizním zpracováním bez kompromisů. Stejné parametry nese i příslušenství od české firmy CubeNest.

Kdo jsou to CubeNest?

Přijít s prémiovými doplňky k zařízením Apple není snadné. Americká firma totiž nastavuje tak vysoký standard, že je z pozice menší firmy extrémně složité dosáhnout na jeho úroveň. O to překvapivější je, když se na trhu objeví tuzemský zástupce, který v nabídce dokáže zdatně sekundovat nejnovějším iPhonům, Apple Watch, MacBookům či AirPods.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

CubeNest plní prořídlou část trhu, jíž si všimla většina uživatelů jablečných zařízení. Proč k telefonu za desítky tisíc musím kupovat plastovou nabíječku, která ani nevyužívá nejlepších novinek třeba v podobě MagSafe? A proč se každý produkt natolik liší od zařízeních samotných a nefunguje spíše jako přirozená součást ekosystému Apple? Právě jako řešení přišla v roce 2021 produktová řada CubeNest, která dokáže držet krok se zařízeními, jimž má sloužit jako příslušenství.

Hlavní principy produktů CubeNest

Když si rozbalíte několik produktů CubeNest vedle sebe, poznáte jasný rukopis, kterým se česká firma vydává. Prvním bodem je design – nejenže jde o produkty, jejichž vzhled je inspirován základními prvky zařízení Apple například v podobě vydatného využití hliníku, ale dokážou držet krok i v kvalitě zpracování a využití funkcí konkrétních zařízení. Tam, kde to jde, najdete připojení přes MagSafe. Vše krásně lícuje a při používání cítíte, že nejde o lacinou čínskou hračku, ale o pořádný kus hardwaru.

Napříč všemi produkty se navíc nese jednotná linka, a jestliže si tak domů pořídíte více zařízení od firmy CubeNest, budou krásně pasovat nejen k zařízením Apple, ale i k sobě navzájem. Myšleno je přitom i na ty nejmenší detaily – například tu nenajdete indikátory nabíjení na přední straně nabíjecích stojanů, což oceníte třeba při použití na nočním stolku. Můžete tak zapomenout na přepepování diod kvůli nerušenému spánku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Která zařízení najdete na CZC.cz?

V nabídce pro vás máme kompletní seznam zařízení CubeNest, jež jsou v současnosti na trhu. Největší část přitom zastupují nabíječky – vždyť i tímto směrem jde název společnosti samotné. Zařízení Apple se tu budou cítit jako vzácná vajíčka v pohodlném hnízdečku. Sáhnout můžete třeba po bezdrátové magnetické nabíječce S210, která vtipným způsobem využívá právě výhod MagSafe. Telefonu totiž dáte jasně dominantní místo, na základnu pak dáte nabíjet své hodinky nebo sluchátka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další možností je pak magnetický držák do auta S1C1 s bezdrátovým nabíjením. Zapomeňte na strkání telefonu do plastových paciček, případně na lepení speciálních magnetů na zadní stranu telefonu. I tady CubeNest naplno využívá možnosti MagSafe, iPhone tak jen položíte na krásně vypolstrovanou hliníkovou desku, a je hotovo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nesmíme zapomenout ani na ultimátního parťáka pro každého fanouška Applu magnetická bezdrátová nabíječka S311 totiž kromě krásného kompaktního designu přináší i možnost nabíjení hned tří zařízení najednou. Jde v podstatě o naplnění snu o AirPower, nabíječky, kterou Apple nikdy neuvedl na trh. CubeNest přitom nabízí něco, co původní myšlenku přesahuje.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru