Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Cyberpunk 2077 běží plynuleji, vyšel patch 1.1

Cyberpunk 2077 běží plynuleji, vyšel patch 1.1

Události
Cyberpunk 2077 (PC)_37985882
Cyberpunk 2077 (PC)
Produkt není určen k prodeji.
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE)_1847351671
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE)
Produkt není určen k prodeji.
Cyberpunk 2077 (PS4)_1053665538
Cyberpunk 2077 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.

Po vlně kritiky na účet Cyberpunku 2077 vydali tvůrci očekávaný patch 1.1, který přináší celou řadu vylepšení. První zkušenosti hráčů také naznačují, že na konzolích minulé generace běží nyní tento zajímavý titul o poznání plynuleji.

Kromě zmiňovaných konzolí je patch 1.1 určen také pro počítače a herní platformu Google Stadia. Tvůrci se chlubí, že díky aktualizaci bude hra schopná lépe využívat paměť herního stroje, což se promítne do celkové plynulosti hry u postav, interakcí, herních videí, pouličního provozu či do systému poškození životního prostředí.

CD Projekt RED, který za tímto titulem stojí, také prostřednictvím patche snížil počty zhroucení hry. Zároveň došlo k opravě celé řady nedodělků v úkolech i v otevřeném světě. Drobné úpravy doznalo také uživatelské rozhraní, kde ubylo bugů. YouTube krátce po vydání patche zaplavila videa, ve kterých hráči ukazují reálné gameplaye – z nich je patrné, že například na PlayStationu 4 běží hra skutečně plynuleji a drží si snímkování okolo 30 fps.

Cyberpunk 2077 s nainstalovaným patchem 1.1 na PS4

Trailer ke hře Cyberpunk 2077 

 

Odklad DLC a vylepšení pro next-gen konzole

Samozřejmě k dokonalosti bude potřeba ještě daleko více práce. Tvůrci nicméně přislíbili, že další velký patch, který bude mít označení 1.2, by měl dorazit už v průběhu příštího měsíce. Oprava všech nedodělků je tedy evidentně pro CD Projekt RED nyní prioritou. Kvůli tomu ale má údajně dojít k odkladu chystaných DLC a vylepšení pro next-gen konzole.

A o čem vlastně Cyberpunk 2077 je? Žijete ve městě budoucnosti – v obrovském otevřeném světě Night City. Hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás.

Tvůrci slibují, že děj bude plný zvratů. Však se také hra inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk, kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tato novinka vám zprostředkuje stejné možnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru