Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Diablo 2: Resurrected má venku první hratelnou verzi! | GPTV News #42

Diablo 2: Resurrected má venku první hratelnou verzi! | GPTV News #42

Produktové tipy
autor: Jaromír Möwald

Nenechte si ujít pravidelný souhrn největších a nejzajímavějších novinek z herního světa. GPTV News je pro všechny Geeky, co chtějí mít přehled o počítačových a konzolových hrách.

V tomto díle se podíváme, kdo všechno letos vystoupí na E3. Coronavirus sice každoroční herní veletrh posunul do online prostředí, ale i tak se velké společnosti jako Microsoft nebo Ubisoft ukážou na podiu pod hlavičkou E3.

Dále uslyšíte, co o filmových Borderlands řekl šéf Gearboxu a proč z toho velkou radost nemáme. Filmy podle her se sice hráčům zpravidla nelíbí, ale za posledních pár let vydělávají slušný balík v kinech. Filmové Borderlands na sebe stačily nachytat hvězdná jména jako Cate Blanchett a Jack Black, ale my jsme pořád docela skeptičtí. Proč? To se dozvíte ve videu.

Bohemka oznámila nové obří rozšíření pro svoji ARMA 3 a nám je už teď jasné, že tím nadchne určitou skupinu hráčů, kterým ve hrách chybí jeden poměrně důležitý historický vojenský konflikt. DLC S.O.G. Prairie Fire vytvořili externí vývojáři v rámci programu Creator DLC, ale Bohemka mu jistě udělila svoji známku kvality. Taky aby ne, když za obsahový nášup chtějí 23 euro.

Kde všude Sony vypne PlayStation Store a co dalšího se tenhle týden událo, se dozvíte v GPTV News s číslem 42.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru