Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Discord míří na Xbox

Discord míří na Xbox

Události
Xbox Series S, 512GB, bílá_447453854
Xbox Series S, 512GB, bílá
5 529 Kč 6 690 Kč
Xbox Game Pass 6 měsíců - elektronicky_1371725179
Xbox Game Pass 6 měsíců - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Hrnek Xbox - Logo_381492840
Hrnek Xbox - Logo
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Series S, 512GB, bílá + Hogwarts Legacy_677022265
Xbox Series S, 512GB, bílá + Hogwarts Legacy
Produkt není určen k prodeji.

Je to oficiální! Po PlayStationu zamíří Xbox konečně i na Xbox od Microsoftu. Už od středy mohou novinku testovat vybraní členové programu Xbox Insider.

Discord má jednu z největších online komunit na internetu, podle posledních zveřejněných dat z letošního jara se bavíme o více než 150 milionech aktivních uživatelů. Doposud ale bylo využití komunikační služby na Xboxu velmi složité – v podstatě neexistoval oficiální nástroj, kostrbatě se to dalo řešit pouze přes aplikace třetích stran, což ale mnohdy nefungovalo zcela ideálně.

Letos v únoru přitom dostal Discord plnou podporu na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Majitelé konkurenčního Xboxu tak netrpělivě vyhlíželi, kdy konečně dojde řada i na ně. A to se stalo nyní!

Discord míří na Xbox

Od středy sice mohou testovat chatovací funkce prostřednictvím hlasových kanálů nebo skupinových hovorů přímo z konzolí Xbox pouze členové programu Xbox Insider, ale už během následujících týdnů se má aktualizace rozšířit mezi další uživatele, pro všechny uživatele by tak měl být Discord k dispozici co nevidět.

Díky tomu bude možné při hraní na Xboxu komunikovat i s přáteli na dalších platformách – klidně i na počítači nebo mobilu. Jak je patrné z prvních zveřejněních snímků, během hraní na konzoli od Microsoftu uvidíte, kdo je připojen a kdo zrovna mluví. V rámci spuštěné hry si budete moci na Xboxu také přepínat mezi Discordem a chatem. Samozřejmostí bude možnost úpravy zvuku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Discord na Xboxu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Propojení Discordu a Xboxu má být velmi jednoduché

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru