Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Dobrá zpráva! Horizon Forbidden West nabídne českou lokalizaci Události
Horizon Forbidden West (PS4) Kšiltovka Horizon Forbidden West v hodnotě 499 Kč + 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Horizon Forbidden West (PS4)
1 487 Kč 1 799 Kč
Horizon Forbidden West (PS5) Kšiltovka Horizon Forbidden West v hodnotě 499 Kč + 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Horizon Forbidden West (PS5)
1 652 Kč 1 999 Kč
Kšiltovka Horizon Forbidden West, snapback 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Kšiltovka Horizon Forbidden West, snapback
412 Kč 499 Kč
Peněženka Horizon Forbidden West, otevírací 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Peněženka Horizon Forbidden West, otevírací
371 Kč 449 Kč
Tričko Horizon Forbidden West - Machines (L) 500 Kč sleva na příští nákup nad 4 999 Kč (1× na objednávku)
Tričko Horizon Forbidden West - Machines (L)
412 Kč 499 Kč

Dobrá zpráva! Horizon Forbidden West nabídne českou lokalizaci

autor: Stanislav Holý

Minulý týden vývojáři ze studia Guerilla Games zklamali fanoušky, když oznámili, že Horizon Forbidden West letos nevyjde. Dobrou zprávou nicméně je, že se tuzemští fanoušci mohou těšit na českou lokalizaci.

Studio Guerilla Games přiznalo, že hra není ještě zcela hotová a že potřebují více času na to, aby ji celou dobře odladili. Protože už z loňského Cyberpunku 2077 moc dobře víme, jak to vypadá, když vyjde hra plná chyb, jen těžko jim to můžeme zazlívat.

Pro fanoušky to nicméně znamená, že před Vánocemi si očekávanou herní pecku zahrát nestihnou, datum vydání totiž bylo přesunuto na 18. února 2022. Předobjednávky nicméně odstartují ještě letos – již nyní vám přitom můžeme prozradit, že na CZC.cz k předobjednávce získáte zajímavý bonus zdarma.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Příběh Aloy pokračuje…

Horizon: Forbidden West je pokračováním příběhu, ve kterém se nám představí opět hlavní hrdina Aloy. Po jejím boku se budete moci vrátit do postapokalyptického světa vzdálené budoucnosti, kde budete společně prozkoumávat nejrůznější kraje, ale zároveň i bojovat s většími a úchvatnějšími stroji.

Ocitáte se v době, kdy krajina umírá. Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje. Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč.

Je jen na vás, abyste odkryli tajemství, která jsou ukrytá za hrozbami, a obnovili pořádek a rovnováhu světa. Během své náročné výpravy se budete muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru