Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Ezio, Kassandra či Eivor v Česku? Assassin's Creed plánuje světové turné

Ezio, Kassandra či Eivor v Česku? Assassin's Creed plánuje světové turné

Události
Assassin's Creed: Valhalla (PS4)_1642596286
Assassin's Creed: Valhalla (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Shield (S)_1509923577
Tričko Assassins Creed: Valhalla - Shield (S)
Produkt není určen k prodeji.
Figurka Mini Co. Assassin's Creed - Ezio_1330263297
Figurka Mini Co. Assassin's Creed - Ezio
Produkt není určen k prodeji.

Společnost Ubisoft oznámila imerzní symfonické turné, které odstartuje na podzim u příležitosti patnácti let existence populární značky Assassin's Creed.

Připravovanou show zajistí kompletní symfonický orchestr s pěveckým sborem, který návštěvníky vezme na unikátní hudební exkurzi po celé historii videoherní série. Součástí bude také velkoformátové doprovodné video a světelné či zvukové efekty, jak už to na podobných koncertech chodí. Turné připravuje společnost Ubisoft společně s kreativní agenturou Overlook Events, jež se na podobné akce specializuje. Do koncertních sálů v minulosti přenesla například hudbu skladatele Johna Williamse, japonskou manga ságu Dragon Ball či soundtracky k filmům Tima Burtona. 

Premiéra symfonické hudby z Assassin's Creed zazní 29. října 2022 v pařížském kině Le Grand Rex, které je se svou kapacitou přes 2 700 míst v jediném sále vůbec největším vnitřním svatostánkem filmu v Evropě. "Půjde o zážitek, který pokryje kompletní hudební cestu série Assassin's Creed od antických počátků až do moderního zasazení v Animu," doplňuje Ubisoft. To, zda se celá show podívá i do Česka (vzhledem k uvedení v Le Grand Rex by se nabízel například srovnatelný prostor v hale O2 Universum, jež hostí i lokální Comic Con), zatím není jisté

Novinky v Odyssey i Valhalle

Kolem multimiliardové herní série od Ubisoftu je v posledních dnech pořádně rušno. Zatímco studia v kanadském Quebecu a Montrealu společně pracují na novém díle s přídomkem Infinity, hráči posledních dvou výprav do Anglie (Valhalla) a Řecka (Odyssey) dostali nečekaně zdarma nové, menší přídavky Crossover Stories, v nichž se postavy z obou her navzájem navštíví a o drama samozřejmě není nouze. Velké překvapení je to zejména v případě Assassin's Creed: Odyssey, neboť hra po větší pauze dostává nálož nového obsahu více než tři roky od svého vydání.  

Poslední novinka se týká druhé sezóny obsahu pro Assassin's Creed: Valhalla. Ubisoft se nijak netají tím, že dobrodružství točící se kolem severské válečnice Eivor je druhou nejvýdělečnější hrou v historii firmy, a tak je třeba ji pořádně nafouknout a vyždímat. Obsahový přídavek s názvem Dawn of Ragnarök má být skutečně masivní a nabídnout několik desítek hodin zábavy ve snovém světě, který jako by z oka vypadl nejnovějšímu dílu God of War. Kanonická hrdinka Eivor si tentokrát odpočine a zahrajeme si za její mužskou variantu, která v původní hře navštěvovala mýtické světy. To vše již desátého března příštího roku. 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru