Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

fotografie

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Nejlepší fotomobily roku 2020

  Fotoaparáty v chytrých telefonech jsou rok od roku důležitější, však je také většina z nás používá jako náhradu za běžné kompakty. V tomto speciálu naleznete pravidelně aktualizovaný přehled těch nejlepších fotomobilů na trhu.

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Test: Jak fotí Apple iPhone 12 Pro?

  K tomu nejlepšímu, co Apple přinesl v letošním roce na trh, patří bezesporu iPhone 12 Pro. Jde o vrcholnou edici, která cílí na náročné uživatele. V dnešním článku se nicméně zaměříme výhradně na kvalitu fotoaparátů, které tento model nabízí.

 • Test: Jak fotí Apple iPhone 12?

  Nové iPhony 12 se slůvkem Pro v názvu patří podle serveru DxOMark mezi ty nejlepší fotomobily na trhu. Sluší se podotknout, že iPhone 12 by se umístil také tak vysoko, kdyby mu nechyběl teleobjektiv. Právě za tuto absenci totiž kladné body ztratil. Co tedy od levnější dvanáctky můžete čekat?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Nejlepší fotomobil se dočká vylepšené verze

  Žebříčku nejlepších fotomobilů na světě kraluje v letošním roce Huawei P40 Pro, což je aktuální vlajková loď stejnojmenného výrobce. Na pultech obchodů by se však v nadcházejících týdnech měla objevit vylepšená verze, která bude ještě lepší.

 • Test: Jak fotí Huawei P40 Pro?

  Huawei P40 Pro je vychvalován až do nebes pro kvalitu svých fotoaparátů. Podle serveru DxOMark jde dokonce v současnosti se skóre 128 bodů o nejlepší fotomobil na trhu. Právě proto jsme se rozhodli vyzkoušet, co novinka skutečně umí v praxi.

 • Test: Jak fotí Honor 20 Pro?

  Ještě v loňském roce šlo o jeden z nejlepších chytrých telefonů na trhu. Model Honor 20 Pro má nicméně nabídnout uživatelům co i v letošním roce, obzvláště co se kvality fotoaparátů týče. Stále se totiž drží na předních příčkách serveru DxOMark.

 • Test: Jak fotí Samsung Galaxy Note 10+?

  Chytrý telefon Samsung Galaxy Note 10+ je i díky chytrému stylusu považován za plnokrevný pracovní nástroj. Ve skutečnosti má ale i poměrně schopné fotoaparáty, jak si ukážeme v dnešním testu.

 • Test: Jak fotí Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+?

  V přehledu těch nejlepších fotomobilů na světě nemůže samozřejmě chybět ani společnost Samsung, která patří ke třem největším výrobcům smartphonů na světě. Konkrétně úspěch slaví se svým modelem Galaxy S10.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru