Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Galaxy Buds2 Pro, elegantní sluchátka s vynikajícím zvukem i vlastnostmi

Galaxy Buds2 Pro, elegantní sluchátka s vynikajícím zvukem i vlastnostmi

Produktové tipy
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, grafitová_551244817
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, grafitová
4 702 Kč 5 689 Kč
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, bílá_1380640839
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, bílá
4 702 Kč 5 689 Kč
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, fialová_951257501
Samsung Galaxy Buds 2 Pro, fialová
4 702 Kč 5 689 Kč
autor: Petr Kirs

Na středeční tiskovce Samsungu hrály prim především chytré telefony Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4, zajímavých novinek bylo ale k vidění daleko více – například nová true wireless sluchátka Galaxy Buds2 Pro.

Samsung patří k průkopníkům celého segmentu true wireless sluchátek – tedy bezdrátových špuntů, u kterých není propojeno ani pravé sluchátka s levým. V jeho portfoliu tak nalezneme dokonce hned několik různých modelů. Jak již samotný název napovídá, novinka Galaxy Buds2 Pro cílí především na náročnější uživatele.

Nová sluchátka přináší celou řadu vylepšení, koneckonců i jako další novinky, které byly na středeční tiskovce k vidění. V tomto článku se ale budeme věnovat výhradně novým sluchátkům, které je možné již nyní pořídit na CZC.cz v rámci předobjednávky. Start prodejů je naplánován na 26. srpna.

buds 2 pro 2.jpg
buds2 pro.jpg
DSC01204.JPG

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro naživo

Předobjednat Galaxy Buds2

Hlavní přednosti sluchátek Galaxy Buds2 Pro:

  • Kvalitnější 24bit Hi-Fi zvuk
  • Komfortnější (ergonomie, menší velikost)
  • Autoswitch (nově i s TV)

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro

Vylepšený design

Sluchátka jsou o 15 procent menší než dřív, navíc se chlubí technologií Enhanced wind flow, která se postará o nižší tlak v ušních kanálcích a snížení okolního hluku. Výsledkem je mnohem vyšší uživatelský komfort a čistota přenášeného zvuku. Díky důmyslné konstrukci vám tak nevypadnou z uší a ani se neotáčejí, takže se hodí i na cvičení a sport. K dispozici budou ve třech barevných variantách – grafitové, bílé a fialové.

Samozřejmostí je aktivní potlačení hluku neboli ANC, díky němuž si hudbu užijete i v hlučném prostředí. Nová sluchátka Galaxy Buds2 Pro umožní uživatelům uniknout do jejich vnitřních světů a zároveň zůstat ve spojení s realitou.

01.jpg
02.jpg
03.jpg

K mání budou různé barevné varianty

Tři mikrofony s vysokým odstupem signálu od šumu a funkcí Ambient sound přinesou sluchátka hovory a všech okolností v perfektní kvalitě a poradí si s nežádoucím hlukem ve vašem okolí – včetně poryvů větru. Jednoduše začněte mluvit a vychutnejte si maximálně čistou konverzaci, aniž byste museli Buds2 Pro vyjímat z uší.

Vyzdvihnout si zaslouží také zvýšená odolnost proti vodě se stupněm krytí IPX7. Nějaký ten drobnější deštík, cákanec či pot v okamžiku, kdy si sluchátka vezmete na trénink, tak příval čerstvé hudby v žádném případě nezastaví. Výrobce slibuje výdrž až 5 hodin přehrávání se zapnutou funkcí ANC a až 29 v nabíjecím pouzdru s vypnutým ANC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro

Kvalita zvuku

Při přehrávání hudby uživatel ocení vynikající 24bitový Hi-Fi zvuk  s mimořádným dynamickým rozsahem a jedinečným odstíněním jednotlivých tónů. Díky speciálnímu kodeku SSC HiFi se hudba přenáší v maximální kvalitě bez výpadků, nové koaxiální dvoupásmové membrány jsou zárukou přirozeného a bohatého zvuku.

Nechte se unášet až 7.1kanálovým prostorovým podáním s podporou Dolby Atmos a funkcí Direct multichannel. Pohněte hlavou a technologie Dolby Head Tracking se vašemu pohybu přizpůsobí. Výsledkem je 360° audio, které vám umožní dokonce odhadnout, z jaké strany zvuk přichází, což povede k dokonalému prostorovému zážitku.

Představte si, že hrajete hru na tabletu nebo na něm sledujete film a najednou vám někdo volá, takže potřebujete ve sluchátkách slyšet hovor z telefonu. V podobných situacích jsou sluchátka Galaxy Buds2 Pro k nezaplacení, protože s nimi můžete plynule změnit připojení z jednoho zařízení na druhé. Do výbavy nově patří i funkce Auto Switch  umožňující snadné připojení i k televizoru.

A pokud sluchátka Buds2 Pro náhodou někde zapomenete, aplikace SmartThings Find vám je najde, i když nejsou v dobíjecím pouzdru.

4-041_ecosystyem_galaxy_zfold4_phantomblack_buds2pro_borapurple_LI.jpg
4-042_ecosystyem_galaxy_zfold4_graygreen_spen_watch5_sapphire_buds2pro_graphite_LI.jpg
4-043_ecosystyem_galaxy_zfold4_graygreen_spen_watch5_silver_buds2pro_white_LI.jpg

Sluchátka nabízejí celou řadu šikovných vychytávek

Předobjednat Galaxy Buds2

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru