Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
GC 2019: Zrodil se nový hit? První ochutnávka z Avengers vypadá skvěle

GC 2019: Zrodil se nový hit? První ochutnávka z Avengers vypadá skvěle

Události
Figurka Funko POP! Avengers - Captain America Special Edition_512991843
Figurka Funko POP! Avengers - Captain America Special Edition
Produkt není určen k prodeji.
Avengers: Endgame - Icons (XL)_1118143754
Avengers: Endgame - Icons (XL)
Produkt není určen k prodeji.
Hrnek Avengers - Hulk_734899686
Hrnek Avengers - Hulk
Produkt není určen k prodeji.

Téměř dvacetiminutovou ochutnávku z nového titulu Marvel‘s Avengers si pro nás připravili tvůrci ze studia Square Enix v rámci veletrhu Gamescom. Odhaluje některé hlavní postavy i hratelnost, a podle všeho se máme opravdu na co těšit.

Po skvělém Spider-Manovi má být Marvel‘s Avengers dalším kouskem zasvěceným superhrdinům. S tímto titulem však hráči mohou počítat na všech platformách – tedy na PlayStationu 4, Xboxu One i PC. Hned na úvod se sluší také zmínit, že s dostupností se počítá až na 15. května 2020, ale první ochutnávku nám tvůrci naservírovali již nyní.

Gameplay ze hry Marvel‘s Avengers

Co říká na chystanou novinku Jarda?

 

Ta odhaluje kromě některých hlavních postav částečně i děj, na který se můžeme těšit. Ukázka nás zavede do New Yorku, který čelí útoku neznámé militantní organizace. A je na našich známých superhrdinech, aby se s nastalou situací vypořádali. Jako první se jim postaví Thor, který nešetří blesky ani rány bájným kladivem Mjölnir.

Na scéně se záhy objeví také Iron Man, zběhlejší čtenáři tedy patrně již tuší, že o letecké souboje nebude nouze. Železný muž bude k útokům používat naváděné lasery i laserové paprsky. V připravovaném titulu nebude samozřejmě chybět ani Steve Rogers alias Kapitán Amerika, Hulk, Black Widow či Btuce Banner, který celé zkáze přihlíží ze stíhačky Quinjet. Otazník visí zatím nad tím, zda se dočkáme i nejmladšího člena – Spider-Mana.

Hra bude podle první ukázky opravdu velmi propracovaná, a to po grafické i technické stránce. V otázce hratelnosti bude nutné zvládnout různá komba při soubojích, ale zároveň také intelektuální oříšky. Tvůrci se také nechali slyšet, že Marvel‘s Avengers budou nabízet jako službu, podle současných plánů budou tedy postupně přidávat nový obsah – mise, výbavu hrdinů a patrně i jejich schopnosti. Vše tedy nasvědčuje tomu, že novinka bude naprostý hit. Na uvedení si ale budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

„Hulk…ničit.“

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Děj se bude odehrávat v New Yorku

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru