Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Ghost of Tsushima: Legends zamíří do PlayStation Plus. A to není jediné lákadlo

Ghost of Tsushima: Legends zamíří do PlayStation Plus. A to není jediné lákadlo

Události
PlayStation Plus 1 měsíc - Dárková karta - elektronicky_60649938
PlayStation Plus 1 měsíc - Dárková karta - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation Plus 3 měsíce - Dárková karta_786151208
PlayStation Plus 3 měsíce - Dárková karta
Produkt není určen k prodeji.
PlayStation Plus 12 měsíců - Dárková karta - elektronicky_1683931440
PlayStation Plus 12 měsíců - Dárková karta - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.

Trojice plných her a jeden multiplayerový bonus. To je nadílka, která na hráče čeká v rámci předplatného PlayStation Plus ve třetím měsíci tohoto roku. A je se opravdu na co těšit!  

Hned na úvod tohoto článku si dovolíme připomenout, že na přidání únorových her v rámci předplatného PlayStation Plus máte čas jen do pondělí 28. února. Pokud tedy nechcete přijít o EA Sports UFC 4, Planet Coaster či Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep, měli byste si rozhodně pospíšit.

Na co se můžete těšit?

Nyní se ale budeme věnovat titulům, které nám PlayStation Plus přinese v nadcházejícím měsíci. Hrou, na kterou se opravdu těšíme, je Team Sonic Racing z roku 2019. V něm totiž budeme moci poměřit síly s ostatními hráči za volantem sporťáků. Tenisky při běhání s ikonickým modrým ježkem si tedy tentokrát rozhodně neprošoupáme.

V příštím měsíci rozhodně doporučujeme zařadit do knihovny také Ark: Survival Evolved. V tomto MMO se ocitnete na tajemném ostrově, který je plný dinosaurů a prehistorických příšer. Nestačí jen sbírat suroviny a výbavu, abyste přežili v nehostinném prostředí, budete muset také stavět příbytky.

Team Sonic Racing

Ark: Survival Evolved

Třetí hrou v březnové nabídce bude Ghostrunner. Tento titul je sice určen výhradně pro majitele PS5, ale do knihovny jej můžete přidat, i když vlastníte starší čtyřku. Jednoduše si ho schováte na dobu, kdy se rozhodnete pětku pořídit. Pak budete moci v roli kyberpunkového nindži ukázat svůj vlastní um s katanou v rukách.

A co Ghost of Tsushima: Legends, na který jsme lákali v titulku? Ten představuje slíbený multiplayerový bonus. Nejde tedy o plnou hru, ale o osamostatněný režim samurajského dobrodružství, který přináší PvP i PvE módy. Pokud vás příběh Jina Sakaie nadchnul, rozšíření Legends je doslova povinnost.

Ghostrunner

Ghost of Tsushima: Legends

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru