Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
HBO MAX míří do Česka. Co všechno už víme?

HBO MAX míří do Česka. Co všechno už víme?

Události

Je to oficiální, HBO MAX se bude nabízet i v České republice. Fandové této streamovací platformy si ale budou muset počkat až do příštího roku. Tvůrci navíc tají, kdy přesně bude služba dostupná a kolik bude stát.

Původně se očekávalo, že HBO MAX budou moci lidé využívat už od listopadu letošního roku. Nakonec byl ale start odložen až na příští rok. Zatím ale nevíme, zda se tak stane už na jaře, nebo až v druhé polovině roku. Množí se nicméně spekulace, že by se tak mělo stát v únoru. Jisté je nicméně to, že vybrané některé evropské země se dočkají již letos v říjnu, konkrétně jde o Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko a Španělsko.

 

Po příchodu HBO MAX by měla stávají verze HBO GO skončit, nestane se tedy, že budete muset platit dvě různé služby od jednoho poskytovatele. Oficiálně to ale ještě zástupci společnosti nepotvrdili. Podobně to ale probíhalo například i v Latinské Americe.

A cena? Fanoušci patrně vědí, že za HBO GO v současnosti zaplatí 159 Kč. V zahraničí se ale HBO MAX nabízí v přepočtu za něco okolo 320 Kč. Lze tedy předpokládat, že podobná cenotvorba bude také v tuzemsku. HBO MAX nicméně nedávno uvedlo i levnější tarif za zhruba 215 Kč, v Latinské Americe se dokonce nabízí osekaný tarif v přepočtu za 110 Kč.

Největším lákadlem HBO MAX mají být premiéry filmů, které budou vycházet ve stejný den jako v kině. Sledovat filmy a další videoobsah bude přitom možné nejen v počítačích, ale také na smartphonech s Androidem a iOS. Nad podporou chytrých televizorů zatím visí otazník. Technická kvalita by měla být navíc vyšší než v případě HBO GO. Na bližší informace si ale budeme muset ještě počkat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru