Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

streaming

 • Geek Halloween: TOP 10 nejstrašidelnějších filmů, které si musíte pustit

  Přinášíme tipy na nejlepší halloweenské filmy - klasické horory, pár novinek a filmů, u kterých se pobavíte, i když horory v lásce nemáte. A jako bonus pro nejrychlejší čtenáře máme 20 kódů na měsíc zdarma ve streamovací službě SkyShowtime.

 • Další, kdo zkusí uspět s cloudovým hraním, bude Netflix

  Streamovací gigant Netflix potichu spustil omezené testování streamování her do televizí. Beta test probíhá pouze ve Velké Británii a Kanadě a má do něj přístup jen malé množství uživatelů. Netflix tak zkouší další cestu, jak rozšířit své působení mezi hráči a ukrojit si ještě větší část našeho volného času.

 • Recenze: Razer Seiren V2 Pro – zrozen pro streamování

  Jak důležitý je při streamování a vytváření videí nejen na YouTube zvuk, si ukážeme v dnešní recenzi. Společně totiž v této recenzi důkladně proklepneme stolní mikrofon Razer Seiren V2 Pro, který cílí na náročnější uživatele.

 • Vše, co potřebujete vědět o HBO MAX v Česku

  Společnost WarnerMedia spustila v úterý oficiálně v Česku novou streamovací platformu HBO MAX, která nahrazuje starší nabídku HBO GO. Přinášíme přehledné informace o tom, co se nyní mění.

 • Věc od Spotify míří oficiálně do prodeje, ale zatím jen v USA

  Už loni na jaře Spotify oznámilo, že vstoupí na trh s vlastním hardwarem. Nyní se tak konečně stalo. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Všechna tajemství odhalena. Kompletní informace o HBO MAX v Česku

  Společnost WarnerMedia odhalila všechny detaily o své nabídce HBO MAX pro Českou republiku. Nyní je tedy už jasné, kdy se nová streamovací platforma v tuzemsku spustí a kolik bude stát.

 • První video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí

  Varujeme raději hned na úvod – tento článek čtete na vlastní nebezpečí! Hrozí totiž, že si po zhlédnutí nejpopulárnějšího videa na YouTubu budete tuto melodii broukat celý den.

 • HBO MAX míří do Česka. Co všechno už víme?

  Je to oficiální, HBO MAX se bude nabízet i v České republice. Fandové této streamovací platformy si ale budou muset počkat až do příštího roku. Tvůrci navíc tají, kdy přesně bude služba dostupná a kolik bude stát.

 • Spotify chce uspět s vlastním hardwarem. Jmenuje se Věc

  Spotify už nechce být označováno jako streamovací gigant, minulý týden se tento podnik rozhodl vstoupit na trh i s vlastním hardwarem. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

  Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru