Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

Události
autor: Petr Kirs

Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

Tvůrci přímo na svých webových stránkách uvádějí, že stahování alb by mělo usnadnit správu vaší hudební knihovny. Je zřejmé, že tato vychytávka přijde vhod především ve chvílích, kdy budete chtít poslouchat vaše oblíbené songy offline.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Je nicméně nutné zdůraznit, že nová funkce je omezena pouze pro prémiové předplatitele. Majitelé bezplatných účtů jsou omezeni pouze na stahování podcastů.

V praxi funguje stahování celých alb velmi podobně jako stahování seznamu skladeb. Stačí přejít na stránku daného alba a stisknout tlačítko stahování, poté by měly být všechny skladby k dispozici při příštím přepnutí do režimu offline. Samozřejmě nějaký čas zabere, než se soubory stáhnou do PC, záležet bude na rychlosti internetového připojení.

Nová aktualizace přináší hned několik vylepšení, týkají se například i vzhledu desktopového a webového přehrávače, ale také způsobu, jakým funguje seznam skladeb. Aktualizace je již k dispozici ke stažení pro všechny uživatele.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru