Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

herní monitor

 • Užijte si prvotřídních herních zážitků díky prémiovým monitorům MSI

  Hraní na počítači či konzoli může být běžnou záležitostí, nebo také stylovým zážitkem bez limitů. Jestliže hledáte ideální monitor, který vám dopřeje druhou z možností, jsou tady zařízení MSI, jež se chlubí celým zástupem skvělých vlastností a technologií.

 • Nastavení monitoru (NÁVOD)

  Příliš jasný displej, nedostatečný kontrast nebo vybledlé barvy. S tím vším se lze u monitorů běžně setkat, přičemž nápravu těchto neduhů mají v rukou samotní uživatelé. Před monitorem současně trávíme více času než kdykoliv předtím a o významu jeho správného nastavení tak nelze v nejmenším pochybovat. V následujícím článku si proto ukážeme, jak nastavit jednotlivé parametry a jak díky tomu dosáhnout té nejlepší uživatelské zkušenosti.

 • Jak na kalibraci monitoru

  Barvy, jas či vyvážení bílé. To vše výrobci nastavují jen na přibližné hodnoty, v důsledku čehož není obsah zobrazován správně. Jediné řešení spočívá v kalibraci, kterou lze realizovat hned několika způsoby. V následujícím článku si proces kalibrace náležitě popíšeme, podíváme se na různé metody a povíme si, který postup je nejvhodnější zrovna pro vás. 

 • Parťák do kanceláře i domácí herny. Prozkoumejte širokou nabídku monitorů LG

  V aktuální nabídce najdete téměř 60 modelů monitorů od renomované značky LG. Vybíráme ty nejzajímavější z nich.

 • Monitory MSI s technologií Quantum Dot jako ideální volba pro hráče

  Pokud myslíte hraní skutečně vážně, potřebujete jak na počítači, tak na konzoli pořádný monitor nebo televizi. MSI díky pokročilým technologiím nabízí jednu z nejlepších variant.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Poznejte skutečné barvy s QLED herními monitory od MSI

  Život hráče se nese v neustálé snaze dosáhnout toho nejlepšího herního zážitku vůbec. U monitorů jde klasicky o souboj mezi skvělým zobrazením barev a rychlostí odezvy. MSI teď přinášejí odpověď.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru