Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Poznejte skutečné barvy s QLED herními monitory od MSI

Poznejte skutečné barvy s QLED herními monitory od MSI

Produktové tipy
MSI Gaming Optix MAG274QRF-QD - LED monitor 27"_185266918
MSI Gaming Optix MAG274QRF-QD - LED monitor 27"
8 256 Kč 9 990 Kč
MSI Gaming Optix MPG321UR-QD - QLED monitor 32"_770193826
MSI Gaming Optix MPG321UR-QD - QLED monitor 32"
Produkt není určen k prodeji.
MSI Gaming Optix MPG321QRF-QD - QLED monitor 32"_1326994213
MSI Gaming Optix MPG321QRF-QD - QLED monitor 32"
17 291 Kč 20 922 Kč

Život hráče se nese v neustálé snaze dosáhnout toho nejlepšího herního zážitku vůbec. U monitorů jde klasicky o souboj mezi skvělým zobrazením barev a rychlostí odezvy. MSI teď přinášejí odpověď.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

QLED a Quantum Dot

Jestliže se pohybujete ve světě technologií, zkratku QLED už jste pravděpodobně slyšeli, možná ale přesně netušíte, co se pod ní skrývá. Quantum Dot LED patří mezi nejnovější varianty LCD displejů s LED podsvícením, kdy je pro vylepšení obrazové kvality využíváno speciální vrstvy vysoce odolných kvantových teček. Díky tomu pak monitory zvládnou zobrazovat nejčistší možné bílé světlo, dosahovat nejvyšších hodnot jasu a přenášet nejširší paletu barev. To vše navíc bez negativního dopadu na parametry, které jsou pro hráče kritické – tedy například bez dopadu na bleskovou odezvu.

Kromě skvělého zobrazení barev až s miliardou odstínů však nejnovější QLED monitory od MSI nabízejí i hromadu dalších vlastností. Rychlost odezvy už jsme zmínili a dosahuje hodnoty 1 ms. Vedle toho se můžete spolehnout na skvělou obnovovací frekvenci, jež se pohybuje na hodnotách 144, 165 a 175 Hz. Do monitoru tak zvládnete nacpat pořádnou porci snímků za vteřinu, aniž by vám i na těch nejvýkonnějších strojích jakékoliv mizely bez využití.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezrámečkové provedení a chytré funkce

Všechny monitory se navíc těší prakticky bezrámečkovým provedením, při hraní, sledování filmů či práci vám tak nic nebrání ve sledování obsahu v celé své kráse. Minimální rámečky jsou navíc zcela kritickou vlastností, pokud máte v plánu spojovat více monitorů vedle sebe. Obraz díky téměř neexistujícím rámečkům krásně navazuje z jednoho displeje na druhý, a vy se tak nemusíte bát zbytečně zabraného prostoru ve vašem zorném poli.

Kromě samotné technologie QLED jsou monitory vybaveny i dalšími chytrými funkcemi, jako je inteligentní černý tuner Night Vision pro jemnější a přesnější detaily ve hře. Ve hře se můžete spolehnout na perfektní viditelnost, a to i v nejtemnějších scénách. Jak už to pak u nejlepších herních monitorů bývá, nechybí ani podpora s technologiemi AMD FreeSync a NVIDIA G-Sync. Díky zvolené technologii zobrazování se pak můžete těšit na skvělé pozorovací úhly až do 178° horizontálně i vertikálně či řadu konektorů od HDMI, DP, USB-C až po klasický 3,5mm sluchátkový port či podporou VESA pro snadné uchycení ke stojanu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Které na CZC.cz najdete?

Máme pro vás připravenou hned trojici monitorů z nejnovější řady QLED zařízení od MSI. Na výběr tedy máte 27“ monitor MSI Gaming Optix MAG274QRF-QD s rozlišením 2560 x 1440 px a obnovovací frekvencí 165 Hz, dále pak dvojici 32“ monitorů, a to konkrétně MSI Gaming Optix MPG321QRF-QD s rozlišením 2560 x 1440 pixelů a obnovovací frekvencí 175 Hz, a MSI Gaming Optix MPG321UR-QD se 4K UHD rozlišením 3840 x 2160 pixelů a obnovovací frekvencí na 144 Hz. Stačí si tak zvolit model, který vám nejlépe sedne do vašeho herního koutku, a můžete si naplno užívat dříve nevídaných barev díky Quantum Dot LED technologii od MSI.

 

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru