Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

htc

 • Virtuální realita na cesty, nové brýle od HTC sází na kompaktnost

  Nabídka brýlí pro virtuální realitu se rozšíří, společnost HTC představila nový headset zvaný Vive Flow, který zaujme především svými kompaktními rozměry. Novinka se tak hodí i pro použití na cestách.

 • HTC ještě neřeklo poslední slovo, chce zaujmout novým mobilem

  Společnost HTC patřila před více než dekádou mezi nejpopulárnější výrobce chytrých telefonů na světě, v posledních letech ale o ni slyšíme nejčastěji v souvislosti s helmami pro virtuální realitu. Nyní se to ale HTC snaží změnit.

 • HTC proměnilo virtuální brýle v designový skvost

  Nové brýle Vive Air od HTC získaly cenu iF Design Award. A nutno dodat, že po právu, neboť jde o skutečně povedený designový kousek. Má to ale jeden háček, zmíněný headset nebyl vůbec ještě oficiálně odhalen.

 • Matka se znovu setkala se zesnulou dcerou. Díky virtuální realitě

  Existují příběhy, které píše sám život. A jedním z nich je i příběh korejské matky, která se opět shledala se svou zesnulou dcerou, a to jen díky virtuální realitě. Celý dojemný příběh zdokumentovaly televizní kamery.

 • Bezrámečkový displej a fotoaparát se zoomem. HTC se pochlubilo novým mobilem

  Společnost HTC oživila svou modelovou řadu Wildfire, v rámci níž bude nabízet novinku zvanou Wildfire X. Zapomeňte ale na špičkové parametry a oslnivý výkon, novinka bude lákat především příznivou cenou. Přesto nabídne bezrámečkový displej a trojitý fotoaparát se zoomem.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • VIDEO: Největší konkurenti iPhonu od HTC

  Fenomén iPhonu okouzlil snad všechny uživatele nejenom v České republice. Jednoduché ovládání telefonu pomocí dotekového displeje a snadný přístup k internetu i na cestách je zkrátka v dnešní době velkým trendem. Úspěšnosti společnosti Apple začala úspěšně vzdorovat firma HTC se svými komunikátory Diamond a Touch Pro.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru