Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Kupte si Honor 7 a získejte zdarma Honor 6 pro své blízké

Kupte si Honor 7 a získejte zdarma Honor 6 pro své blízké

Produktové tipy

Chcete na Valentýna potěšit svou drahou polovičku? A co takhle výkonným smartphonem zdarma? Stačí koupit Honor 7 v jakékoliv barevné variantě, vyfotit se a můžete vyhrát Honor 6 pro své blízké.

Smartphone Honor 6 dostane zdarma 200 nejšikovnějších a nejnápaditějších fotografů. Stačí jen splnit 3 jednoduché podmínky:

  1. Koupit do 14. 2. 2016 na CZC.cz smartphone Honor 7 v jakékoliv barevné variantě.
  2. Vyfotit, jak moc milujete Honor.
  3. Nahrát fotku pod soutěžní příspěvek na facebookové stránce Honor CZ/SK.

Nezávislá porota pak ze všech fotografií vybere 200 nejoriginálnějších. Jejich autoři dostanou zdarma Honor 6 jako dárek pro své nejbližší. Pro kompletní informace o akci navštivte stránky akce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

A na co se můžete u Honoru 6 i Honoru 7 těšit? Oba telefony disponují například Full HD rozlišením, LTE modemem nebo výkonným osmijádrovým procesorem.

Abyste nemuseli neustále hledat nabíječku, jsou vybavené 3 100mAh baterií. Na jedno nabití tak vydrží víc než dva dny a vy si v klidu mužete užívat své oblíbené filmy, seriály nebo třeba hry.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (2)

Miras2602 MIR

Honor 7 32g

Dobrý den ma tento mobil normál klávesnici na psaní a ne jenom QWERTY????

avatar Ověřený GEEK - level 3

@Miras2602: Jestli myslíte QWERTZ, tak i v případě, že by snad měl výrobce předinstalovanou QWERTY, není to problém. Doinstalujete jen jinou klávesnici - na google play store je jich hromada.

Máš něco na srdci?

nahoru