Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Květnové herní pecky otřesou světem. Buďte u toho

Květnové herní pecky otřesou světem. Buďte u toho

Produktové tipy

Nastupte s námi na horskou dráhu dalších herních pecek. Nezastavujeme. Květen přinese na herní scénu opravdové lahůdky jako Doom, Overwatch nebo Uncharted 4. Pojďte společně s námi přivítat jaro očekávanými tituly, na které se nám už třese karpální tunel a herní železo.

Battleborn

Pro ty z vás, kteří viděli "blizzardí" Overwatch, se na první pohled může zdát, že se jedná o tutéž hru. Není tomu tak. Battleborn je sice také střílečka, také s prvky MOBA, také online a také vyjde v květnu, ale na rozdíl od její konkurence nabídne příběhovou část, která slibuje především originalitu. Jak se jí podaří tohoto slibu dostát, si můžete vyzkoušet už 3. 5. 2016.

 • Vychází: 3. 5. 2016
 • Podporované platformy: PC/PS4/XONE

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Uncharted 4: A Thief's End

Tak a je to tady. To, na co se všem "péeskařům" sbíhají sliny jako kocourovi Garfieldovi na lasagne. Věříme, že při sledování trailerů z vašich úst vycházela slova jako: „Ty jo, ta grafika,“ nebo „Sakra, kdy už to bude.“ Nám se to totiž stalo a nemůžeme se dočkat, až provětráme naše DualShocky při honbě za pokladem s Nathanem Drakem. Džungle, kulomety, džípy, liány, skály, lezení, skoky, pády, překvapení. Takhle bychom mohli pokračovat ješte pár hodin a stejně by se nám nepodařilo dostatečně vyjádřit, jak našlapaná hra nás čeká. Pro umocnění zážitku jsme pro vás dokonce naskladnili limitovanou edici PS4 v Nathan Drake designu v balíčku se hrou. A který že to je ten slavný den? 10. 5. 2016. V kalendáři si ho obtáhněte červenou fixkou a nastavte si budík. Bude to velké.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

DOOM

Tak je to 4. díl, není to 4. díl? Na číslech nezáleží, protože když na E3 2015 ID software promítal první záběry z nového DOOMa, ukápla nejedna slzička nostalgie. Slzičku však následně vystřídala euforie a nadšený řev přítomných v sále, když na scénu přišla motorovka. Tahle brutalita rozhodně nebude pro děti, a pokud jste zkoušeli otevřenou multiplayerovou betu, stejně jako my víte, že ani pro lidi bez postřehu. Kusy těl, krev a démoni. Zkrátka vše, co máme na DOOM rádi a co z něj udělalo ikonu. My už se těšíme, co vy? K předobjednávce vám navíc přibalíme plyšového Cacodémona. No není to sladké?

 • Vychází: 13. 5. 2016
 • Podporované platformy: PC/PS4/XONE
 • + roztomilý plyšový Cacodémon jako dárek

 

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Homefront: The Revolution

Pozor, pozor, tohle vypadá na zdařilé pokračování. Nebo tedy spíše příběhový restart. Nový Homefront podle prvních dojmů skvěle kombinuje stealth a akci, čímž vytváří tak velmi hutnou atmosféru Ameriky okupované Korejci. Přidejte k tomu značně filmové zpracování a občasné taktické prvky a vznikne vám velm zajimavá směsice. Okusit ji budete moci již 20. 5. 2016.

 • Vychází: 20. 5. 2016
 • Podporované platformy: PC/PS4/XONE

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Overwatch

To, že Blizzard umí, všichni víme. Definoval 3D MMORPG tak, jak ho známe dnes, způsobil to, že jakékoliv hack and slash RPG je zkrátka "diablovka", rozhýbal trh s online karetními hrami a nakonec dokázal, že i když mu je nějaký herní model “ukradnut”, zvládne ho pojmout podle svého. Teď se však pouští do vod naprosto neprobádaných – online týmových FPS. Původně měla být hra free-to-play, ale nakonec se Blizzard rozhodl jít klasickou cestou. Nechtěl totiž hru kazit mikrotransakcemi. Jak to dopadlo, a jestli jde v takto doslova vystříleném žánru přijít s něčím novým, se dozvíme 24. 5. 2016. Podle uzavřené bety to vypadá na solidní nářez a opět se nedokážeme ubránit pocitu, že Blizzard kraluje tam, kam sáhne ruka jejich vývojářů.

 • Vychází: 24. 5. 2016
 • Podporované platformy: PC/PS4/XONE

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Total War: Warhammer

Máte rádi strategie? A trpaslíky? A co třeba nemrtvé? Jestli vám toto přijde jako ideální kombinace, nový Total War bude vaší srdcovkou. Těšit se můžete na hodiny taktické řežby, rozsáhlé mapy, nádhernou orčí architekturu a velmi hezké grafické zpracování. Pokud Warhammer universum znáte, víte, že tohle vás k židli na pár večerů prostě doslova přilepí. Tento titul bude květen po herní stránce uzavírat 24. 5. 2016.

 • Vychází: 24. 5. 2016
 • Podporované platformy: PC

 

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 Pecek není nikdy dost

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (6)

avatar

DOOM

Hrál jsem všechny DOOMy úplně od prvního až po poslední a dohrál jsem všechny do konce, ale tenhle DOOM vypadá fakt moc ťuťuňuňu... roztomiloučce :D :D :D

Mickhesh MIC

Slabota..

Popravdě nic moc... třicetkrát recyklovaná pokračování a témata.. Tím neříkám, že by nějaká z nich nemohla být dobrá.. ale herní exodus..? Velice těžko.. Chybí tu originalita..

Balistyx BAL

@Mickhesh: Chybí,teď hraju Transport Tycoon a Fallout 2 :DOno moc nového vymyslet už nejde,snad ohromit zpracováním nějakého recyklátu...

avatar

@Balistyx: Vždycky mě dokáže překvapit, že někdo je schopen prohlásit, že nic nového nejde vymyslet... Jde, samozřejmě, že jde, jenom ještě nikdo neví jak. Mnoho lidí si říkalo, že žánry jsou vyčerpané. A hle, zničehonic přišly na trh idle hry, které začaly generovat miliony dolarů zisku.To, že se nedaří udržet rychlý krok, ještě neznamená, že jsme dosáhli vrcholu.

VodrazkaV VOD

@dohnalek.pavel: Vetsina Indie her je recyklaci her starsich 20ti let. Me by se treba libil Unreal Tournament 2004 s vylepsenou grafikou a zachovanymi mechanikami. No uvidim, jaky bude Overwatch ... .

LEonXe LEO

@VodrazkaV: S tím tournamentem 2004 je to výborný nápad !

Máš něco na srdci?

nahoru