Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Legenda pokračuje, Kingston FURY™ navazuje na oblíbenou řadu a tvoří novou cestu k vítězství

Legenda pokračuje, Kingston FURY™ navazuje na oblíbenou řadu a tvoří novou cestu k vítězství

Produktové tipy
autor: Miroslav Václavík

Každý hráč při stavbě nadupaného herního počítače narazil na magické sousloví HyperX DRAM, většina pak u oblíbené řady pamětí od Kingstonu i skončil. Legenda po dvou dekádách přechází k další generaci, jež nese název Kingston FURY™ – paměti, které nabídnou jen to nejlepší pro opravdové nadšence do PC, náročné hráče a tvůrce obsahu. Zbourejte všechny překážky na cestě k vítězství!

Trojice novinek

Kingston v nové řadě pamětí přichází s třemi modely, jde konkrétně o Kingston Kingston FURY™ Renegade, Kingston FURY™ Beast a Kingston FURY™ Impact. U všech verzí se můžete těšit jak na variantu s RGB podsvícením, tak na variantu bez něj. Záleží jen na tom, čemu dáváte přednost a co vám lépe zapadne do stylu dosavadního či nově vznikajícího PC. U modelů Kingston FURY™ Beast a Kingston FURY™ Impact navíc můžete sáhnout i po DDR3 variantě, jestliže váš systém zatím není na DDR4 připravený.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kingston FURY™ Renegade

Heslo k této paměti zní „Nespoutaná revoluce“, a jak už asi tušíte, půjde o verzi se špičkovým výkonem, ale i unikátním vzhledem. U varianty s RGB podsvícením nechybí patentovaná technologie Kingston FURY™ Infrared Sync Technology, jež se stará o synchronizované světelné efekty bez potřeby dalších kabelů. Model Kingston FURY™ Renegade DDR4 RGB nabízí rychlost až 4600 MHz spolu s nízkými latencemi CL15-CL19. Jde tak o ideální kombinaci pro hráče, kteří chtějí nejen naplno hrát, ale případně i streamovat či editovat krátká videa.

U varanty Model Kingston FURY™ Renegade DDR4 bez podsvícení je pak dostupná ultra vysoká rychlost až 5333 MHz a rychlé časování CL13-CL20. Pokud se obáváte, že bez RBG nebudou paměti na pohled dostatečně stylové, není strach na místě. Stylový černý chladič ladící s PCB deskou nabízí perfektní kombinaci do každého systému. Obě paměti jsou přitom certifikované pro Intel® XMP.

Kingston FURY™ Renegade v obou variantách najdete v modulech s kapacitou 8 až 32 GB, přičemž pořídit lze sady 2, 4 či 8 modulů s výslednou kapacitou až 256 GB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kingston FURY™ Beast

Pakliže vám do hledáčku padne Kingston FURY™ Beast, můžete se při přechodu ze starších pamětí těšit na skvělé navýšení výkonu pro hraní her, střih videa či renderování. Jak u varianty s RGB, tak bez ní, je rychlost až 3733 MHz s latencí C15-CL19. S volbou podsvícení je to stejné, jako u předchozí verze pamětí – záleží na vašem vkusu, výběr je na vás. U RGB varianty můžete získat moduly s kapacitou 8 až 32 GB, sady tak mohou poskládat 16 až 128 GB. Pokud sáhnete po variantě bez podsvícení, na výběr máte moduly od 4 až do 32 GB, v sadách pak s celkovou kapacitou 8 až 128 GB.

Ať už zvolíte kteroukoliv z Kingston FURY™ Beast, můžete se v případě potřeby spolehnout na automatické PnP přetaktování při 2666 MHz s podporou Intel XMP a AMD Ryzen. Jestliže pak vylepšujete či doplňujete starší systém, není problém sáhnout ani po DDR3 variantách.

Kingston FURY™ Impact

Poslední z novinek jsou pak moduly z řady Kingston FURY™ Impact – ty slouží k vylepšení výkonu vašeho notebooku či menšího počítače. Máte pocit, že by laptop potřeboval trochu lepší vnitřnosti, ale ještě není čas na kompletní výměnu? Jde o skvělou volbu právě pro vás. Paměti mají kapacitu až 64 GB, nechybí automatické PnP přetaktování na nejvyšší použitelnou frekvenci až do 3200 MHz či podpora nejnovější technologie procesorů Intel a AMD. Celý design je přitom vyveden tak, aby se paměti snadno instalovaly, navíc díky nízkému napájecímu napětí dosáhnete navýšení výkonu i bez zbytečného zahřívání či spouštění ventilátorů. Svému notebooku tak dokážete dát druhý dech i bez toho, abyste při každém zapnutí měli pocit, že vám pod rukama startuje letadlo. I u tohoto modelu je možná DDR3 varianta, konkrétně s rychlostí až 1866 MHz.

Podle volných slotů ve vašem počítači či laptopu můžete sáhnout po modulech s kapacitou 8 až 32 GB, případně vybrat jednu ze sad od celkově 16 do 64 GB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dědictví předchozích generací

Nadupané herní paměti Kingston jsou tu s námi přes dvacet let, a za tu dobu se staly synonymem výkonu a perfektní spolehlivosti. Novinka v podobě Kingston FURY™ tak vznikala na základě produktů, jež definovaly svou vlastní kategorii, a na tvorbě se podíleli inženýři a výrobci se zkušenostmi sahajícími hlouběji než tři dekády. Kingston tak bere své dědictví a pozici lídra na poli výrobců nejkvalitnějších DRAM a přechází do další kapitoly, aby nám ukázal své odhodlání a touhu posunout technologický svět zase o pár kroků dále. Buďte u toho, když se tvoří nový odkaz dalším generacím hráčů a tvůrců obsahu.

 

nahoru