Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Legenda znovu ožívá, Logitech G502 X je reinkarnace ikonické myši

Legenda znovu ožívá, Logitech G502 X je reinkarnace ikonické myši

Události
Logitech G502 X, bílá_829383358
Logitech G502 X, bílá
1 817 Kč 2 199 Kč
Logitech G502 X, černá_1126240132
Logitech G502 X, černá
1 817 Kč 2 199 Kč
Logitech G502 X LIGHTSPEED, bílá_1623451252
Logitech G502 X LIGHTSPEED, bílá
3 057 Kč 3 699 Kč
Logitech G502 X LIGHTSPEED, černá_601955676
Logitech G502 X LIGHTSPEED, černá
3 057 Kč 3 699 Kč
autor: Stanislav Holý

Ve své době byla myš Logitech G502 herní modlou, kterou chtěl vlastnit snad každý. Zahraniční média ji tak překřtila na „nejoblíbenější herní myš na světě“. Vybírat přitom bude možné mezi provedením s kabelem i bez.

Myš G502 X přebírá štafetu od svojí předchůdkyně G502 a přináší bezkonkurenční výkon při hraní díky pečlivému přepracování její konstrukce a doplnění o současné nejpokročilejší herní technologie, včetně hybridních opticko-mechanických spínačů LIGHTFORCE.

„Myš G502 se stala herní ikonou a víme, že se herní komunita začala zajímat také o její nástupnickou generaci,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „Přepracovali jsme proto tuto legendární myš s využitím designových a technických inovací, které jí zajistí postup do nové éry hraní. Díky lehčím materiálům a nejmodernějším technologiím slibuje nová myš G502 X pokračování tradice myši G502 se špičkovým výkonem a dokonalým ovládáním.“

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Novinka se bude nabízet v černém i bílém provedení

Nové hybridní opticko-mechanické spínače

Všechny modely G502 X jsou v rámci produktů Logitech G exkluzivně vybaveny zcela novými hybridními opticko-mechanickými spínači LIGHTFORCE, které zajišťují neuvěřitelnou rychlost, spolehlivost a přesnost ovládání s výraznou reakcí na stisknutí tlačítka.

LIGHTFORCE je revoluční technologie mikrospínačů, která kombinuje výhody optických spínačů s důležitým pocitem hmatové odezvy jako u oblíbených mechanických spínačů. Optické spínače nabízejí vysokou rychlost, dokonalou funkčnost a mimořádnou spolehlivost po celou dobu životnosti myši.

artanis-landscape-14.jpg
artanis-landscape-15.jpg
artanis-landscape-18.jpg

Výrobce si vyhrál i s těmi nejmenšími detaily

Konstrukce spínačů LIGHTFORCE však funguje stejně jako u klasických mechanických spínačů, aby byl zachován výrazný hmatový vjem při jejich stisknutí. Výsledkem spojení předností optických a mechanických prvků spínačů je maximální herní výkon. Hybridní spínače LIGHTFORCE přinášejí spolehlivé optické spínání s velmi nízkou latencí spolu s nejlepšími vlastnostmi mechanických spínačů, na které jsou hráči zvyklí.

Myš G502 X se může pochlubit také přepracovaným, reverzibilním a vyjímatelným tlačítkem pro změnu rozlišení, přizpůsobením pro různé velikosti rukou a způsoby úchopu, vylepšeným rolovacím kolečkem s vyšší stabilitou a sníženou hmotností při zachování ikonických režimů rychlého nekonečného rolování nebo přesného posunu jako u myši G502, a tenkostěnným exoskeletem pro snížení hmotnosti a maximální tuhost konstrukce.

Model G502 X je vybaven i vysoce citlivým herním snímačem HERO 25K, který nabízí přesnost polohování v poměru 1:1 na submikronové úrovni bez vyhlazování, filtrování nebo akcelerace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

LIGHTFORCE je revoluční technologie mikrospínačů, která kombinuje výhody optických spínačů s důležitým pocitem hmatové odezvy jako u oblíbených mechanických spínačů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snímač HERO 25K

Rychlejší než předchozí generace

Bezdrátové připojení LIGHTSPEED v kombinaci s technologií LIGHTFORCE nabízí o 68 % rychlejší odezvu než předchozí generace. Aktualizace protokolu LIGHTSPEED také umožňuje hráčům připojit dvě zařízení LIGHTSPEED k jednomu USB přijímači pomocí nástroje pro párování zařízení v aplikaci G HUB a používat G502 X se stejným USB přijímačem jako herní klávesnice Logitech G915, G915 TKL nebo G715.

Bezdrátové verze G502 X se nabíjejí přes USB-C a jsou navíc kompatibilní s bezdrátovými dobíjecími podložkami Logitech G POWERPLAY pro neomezenou výdrž baterie bez připojení kabelu.

Zahájení prodeje je naplánováno na 20. září. Herní myši Logitech G502 X a G502 X LIGHTSPEED budou k dostání v České republice za maloobchodní ceny 2199 Kč a 3699 Kč, a to v černém i bílém provedení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Spodní strana myšky

 

Názory ostatních Geeků (1)

Zedrom ZED

#AD

Zedrom 2. 9. 2022 16:54

Nejhorší myš všech dob má novou náhradu? Aspoň si Logitech na tom namastí kapsy. 😎

Máš něco na srdci?

nahoru