Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Legíny a jóga v hlavní roli. She-Hulk láká fanoušky humorem

Legíny a jóga v hlavní roli. She-Hulk láká fanoušky humorem

Události
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk_804693260
Figurka Mini Co. The Infinity Saga - Hulk
Produkt není určen k prodeji.
Zástěra Marvel - Hulk_381492020
Zástěra Marvel - Hulk
Produkt není určen k prodeji.

Na Comic Conu jsme se dočkali nového traileru k chystanému seriálu She-Hulk. Tvůrci se nás tak snaží navnadit na správnou vlnu před premiérou, která je naplánována na 17. srpna.

She-Hulk: Attorney at Law má být další velkou sérií Marvelu na Disney+. Nejnovější trailer hraje na odlehčenější tón než ten, který byl zveřejněn v květnu. Bruce Banner (Mark Ruffalo) v něm vysvětluje, jak důležité jsou správné legíny i jóga, když jste gigantický superhrdina.

Nejnovější trailer k seriálu She-Hulk: Attorney at Law

Děj se bude točit okolo právničky Jennifer Walters, kterou ztvární Tatiana Maslany. Je to sestřenka dobře známého doktora Bruce Bannera (Mark Ruffalo), takže o zelenou podívanou rozhodně nebude nouze. Walters totiž podědí schopnosti Hulka, díky čemuž se zrodí nová zelená superhrdinka.

Ta se na rozdíl od Bannera poměrně rychle se svým zeleným alteregem naučí koexistovat a využívat jeho sílu právnické superhrdinky naplno. A to i v osobním životě, jak koneckonců naznačuje již zveřejněný trailer.

První série bude mít deset epizod a objeví se v ní také Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga či Renée Elise Goldsberry. O režisérské křeslo se podělili Kat Coiro a Anu Valia, za komiksovou předlohou nestojí samozřejmě nikdo jiný než Stan Lee.

Poprvé se She-Hulk ukázala před kamerou už v květnu

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru