Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

lego

 • LEGO Fortnite je konečně tu, půjde o úplně nový herní mód

  Dlouho očekávaná spolupráce je definitivně realitou. Fanoušci populární battle royale hry Fortnite a stavebnice LEGO budou mít žně.

 • Jak vybrat LEGO® (PRŮVODCE)

  LEGO® je někdy mylně považováno za pouhou hračku. Ve skutečnosti je tato stavebnice ale geniálním spojením puzzle, tvůrčího nástroje a v některých případech dokonce i výstavního modelu.

 • LEGO Bionicle - Všechny informace na jednom místě

  Dánská společnost LEGO světu nabídla již mnoho povedených produktů. Jen máloco ale zaznamenalo takový úspěch jako dnes již kultovní řada Bionicle, která LEGO nejspíš zachránila dokonce i před hrozícím bankrotem. Co je tahle série zač, jak vznikla a co může nabídnout v roce 2023? Čtěte dále a dozvíte se vše podstatné.

 • LEGO Technic – Stavenice pro náročné konstruktéry

  Kultovní stavebnici LEGO se dlouhodobě daří oslovovat širokou škálu zákazníků bez ohledu na jejich věk či zájmové zaměření. Příčina tohoto úspěchu tkví zejména v pestré nabídce různorodých produktů, které se člení do úžeji zaměřených řad. A právě jednu z těch vůbec nejoblíbenějších řad si nyní představíme blíže.

 • Největší stavebnice LEGO

  Legendární stavebnice LEGO je tu s námi již více než 70 let. Za tu dobu jsme se dočkali nepřeberného množství produktů s různou tématikou, rozměry i počtem stavebních kostek. V současné nabídce je k dispozici také celá řada prémiových sad, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Právě taková lega totiž lákají svou monumentální velikostí a výjimečně propracovanými detaily, díky čemuž se snadno stávají takřka dokonalými výstavními kousky.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Toužíte po LEGO Fortnite? Jeho uvedení se prý blíží

  Stavebnice LEGO i videohra Fortnite patří mezi největší globální značky v zábavním průmyslu. Jejich crossover tak dává perfektní smysl a podle některých indicií je na spadnutí.

 • Vánoční nabídka CZC.Lab: Ježíšek má u nás něco pro každého

  Od herního merche po luxusní kosmetiku, od Marvelovek po Harryho Pottera. Zařiďte si celé letošní Vánoce z pohodlí domova s produkty ze sekce CZC.Lab.

 • Jak správně vybrat aktovku pro prvňáčka?

  Máte doma budoucího školáka a zajímá vás, jak správně vybrat aktovku do první třídy? Klíčová je váha, ergonomie, materiál a pevné dno, snadné otevíraní hlavní kapsy a reflexní prvky.

 • Recenze: LEGO Bricktales – splněný sen fanoušků legendární stavebnice

  Že jste ještě neslyšeli o LEGO Bricktales? Kreativní adventura na motivy stavebnice LEGO vezme hráče na výlet do džungle, k egyptským pyramidám i do středověku.

 • Droid BD-1 z Jedi: Fallen Order ožije ve světě kostek

  Průzkumný droid BD-1, který svým roztomilým vzezřením učaroval nejednomu hernímu fandovi titulu Star Wars Jedi: Fallen Order, si bude moci kdokoliv pořídit domů. Chystá se totiž nová LEGO stavebnice.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru