Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Droid BD-1 z Jedi: Fallen Order ožije ve světě kostek

Droid BD-1 z Jedi: Fallen Order ožije ve světě kostek

Události
LEGO® Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera_1117449612
LEGO® Star Wars™ 75301 Stíhačka X-wing™ Luka Skywalkera
Produkt není určen k prodeji.
LEGO® Star Wars™ 75328 Helma Mandaloriana_16384413
LEGO® Star Wars™ 75328 Helma Mandaloriana
1 148 Kč 1 389 Kč
LEGO® Star Wars™ 75320 Bitevní balíček snowtrooperů_1559816728
LEGO® Star Wars™ 75320 Bitevní balíček snowtrooperů
Produkt není určen k prodeji.

Průzkumný droid BD-1, který svým roztomilým vzezřením učaroval nejednomu hernímu fandovi titulu Star Wars Jedi: Fallen Order, si bude moci kdokoliv pořídit domů. Chystá se totiž nová LEGO stavebnice.

Novinka se jmenuje jednoduše BD-1. Jak milovníci kostek již pravděpodobně tuší, spadá do edice LEGO Star Wars. Hlava tohoto pohyblivého modelu se naklání dozadu, dopředu a do stran, což mu přidává na roztomilosti. Fanoušci budou jistě potěšeni i dalšími autentickými detaily, mezi něž patří průsvitné dílky na zadní straně hlavy, které signalizují náladu droida BD-1. Dále nechybí prostor na dílky v podobě kanystrů s palivem.

Stavebnice je určena pro děti od 14 let věku, ale také pro všechny sběratele výstavních modelů droidů od LEGO Star Wars. Ti mohou počítat i s informačním štítkem, který je určen na výstavku. Čítá 1062 dílků a měří přes 31 cm na výšku. Prodej by měl začít na začátku srpvna, cena byla stanovena na 2499 Kč.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

LEGO BD-1

Pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order

Pro milovníky titulu Jedi: Fallen Order máme i další dobrou zprávu, oznámen byl totiž příchod druhého dílu Star Wars Jedi: Survivor. Jak jsme informovali již dříve, vyjít by měl v příštím roce.

Celý příběh se bude točit opět okolo Cala Kestise, chybět samozřejmě nebude ani jeho věrný droid BD-1. Děj se bude odehrávat pět let po konci Jedi: Fallen Order. Zasvěcení vědí, že se tedy povíváme do stejného období jako v minisérii Obi-Wan Kenobi. Koneckonců herec Ewan McGregor již dříve naznačil, že spojitost mezi filmovým a herním světem není vyloučena.

Trailer ke hře Star Wars Jedi: Survivor

Zatímco díl z roku 2019 byl tedy věnován především Calově proměně z padawana v rytíře Jedi, druhý díl by nás měl více seznámit s jeho vnímáním Síly. Ústřední postavu přitom herecky opět ztvární Cameron Monaghan. „Jsem nadšený, že mohu představit, na čem jsme v posledních letech pracovali. S hrdostí mohu říct, že Star Wars Jedi: Survivor je komplexní, vyspělý a zajímavý vývoj odvážné a ambiciózní hry,“ prozradil herec na Twitteru.

Na nové hře s podtitulem Survivor studio Respawn Entertainment údajně pracovalo ještě před vydáním hry Jedi: Fallen Order v roce 2019. Premiéra novinky je naplánována na příští rok, přičemž se počítá s verzí pro PC i konzole nové generace. Žádných dalších konkrétnějších informací jsme se ale zatím ještě nedočkali.

Gameplay ze hry Star Wars Jedi: Fallen Order

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru