Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Logitech se spojil s čínským gigantem. Chystají herní konzoli

Logitech se spojil s čínským gigantem. Chystají herní konzoli

Události
Nintendo Switch (2019), červená/modrá
Nintendo Switch (2019), červená/modrá
6 148 Kč 7 439 Kč
Nintendo Switch Lite, tyrkysová
Nintendo Switch Lite, tyrkysová
4 785 Kč 5 790 Kč
autor: Petr Kirs

Logitech se chystá přinést na trh vlastní herní konzoli. Na handheldu již spolupracuje s čínským Tencentem, jak oba podniky nečekaně oznámili v tomto týdnu.

Pokud se bavíme o handheldu, většinu uživatelů patrně napadne Steam Deck nebo Nintendo Switch. Novinka zvaná Logitech G Gaming Handheld ale bude z jiného těsta, půjde o konzoli se zaměřením na cloudové hraní. Už v základu má podporovat streamovací platformy Xbox Cloud Gaming a GeForce NOW.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oba podniky ohlásily spolupráci na Twitteru

Vzhledem k tomu, že Logitech je jedním z nejvyhledávanějších a nejuznávanějších výrobců gamingového náčiní, máme od chystané konzole velká očekávání. Smysl dává i spojení s čínským Tencentem. Ve spolupráci totiž bude moci herní divize Logitech G zúročit své zkušenosti s gamingovým náčiním, Tencent Games se zase podělí o své zkušenosti v softwaru a službách.

Přestože se obě společnosti zatím snaží držet všechny informace pod pokličkou, nejde o žádnou hudbu budoucnosti. Nový Logitech G Gaming Handheld by se totiž měl na pultech obchodů objevit ještě letos. Pro další informace se lidé mohou zaregistrovat přímo na stránkách Logitechu.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru