Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Logitech se spojil s čínským gigantem. Chystají herní konzoli

Logitech se spojil s čínským gigantem. Chystají herní konzoli

Události
Nintendo Switch (2019), červená/modrá_1069990204
Nintendo Switch (2019), červená/modrá
Produkt není určen k prodeji.
Nintendo Switch Lite, tyrkysová_1688902285
Nintendo Switch Lite, tyrkysová
4 455 Kč 5 390 Kč

Logitech se chystá přinést na trh vlastní herní konzoli. Na handheldu již spolupracuje s čínským Tencentem, jak oba podniky nečekaně oznámili v tomto týdnu.

Pokud se bavíme o handheldu, většinu uživatelů patrně napadne Steam Deck nebo Nintendo Switch. Novinka zvaná Logitech G Gaming Handheld ale bude z jiného těsta, půjde o konzoli se zaměřením na cloudové hraní. Už v základu má podporovat streamovací platformy Xbox Cloud Gaming a GeForce NOW.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oba podniky ohlásily spolupráci na Twitteru

Vzhledem k tomu, že Logitech je jedním z nejvyhledávanějších a nejuznávanějších výrobců gamingového náčiní, máme od chystané konzole velká očekávání. Smysl dává i spojení s čínským Tencentem. Ve spolupráci totiž bude moci herní divize Logitech G zúročit své zkušenosti s gamingovým náčiním, Tencent Games se zase podělí o své zkušenosti v softwaru a službách.

Přestože se obě společnosti zatím snaží držet všechny informace pod pokličkou, nejde o žádnou hudbu budoucnosti. Nový Logitech G Gaming Handheld by se totiž měl na pultech obchodů objevit ještě letos. Pro další informace se lidé mohou zaregistrovat přímo na stránkách Logitechu.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru