Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Mortal Kombat 1 znovu ožije už v září. Odhalte první bojovníky

Mortal Kombat 1 znovu ožije už v září. Odhalte první bojovníky

Události
Mortal Kombat 1 (Xbox Series X)_2039470414
Mortal Kombat 1 (Xbox Series X)
1 487 Kč 1 799 Kč
Figurka Funko POP! Mortal Kombat - Mileena_1467255062
Figurka Funko POP! Mortal Kombat - Mileena
Produkt není určen k prodeji.
Mortal Kombat 1 (SWITCH)_830515019
Mortal Kombat 1 (SWITCH)
1 487 Kč 1 799 Kč
Tričko Mortal Kombat: Sub-Zero Ice (XXL)_2024566128
Tričko Mortal Kombat: Sub-Zero Ice (XXL)
330 Kč 399 Kč
Mortal Kombat 1 (PS5)_1497917206
Mortal Kombat 1 (PS5)
1 487 Kč 1 799 Kč

Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero i Raiden! To jsou jen někteří hrdinové, na které se můžeme těšit již příští měsíc v restartu série Mortal Kombat. Tvůrci ale na oficiální premiéru nečekají a postupně nám ústřední postavy připomínají.

Už minulý měsíc jsme se dočkali povedeného gameplay traileru, ve kterém se můžeme během čtyř minut seznámit s herní mechanikou, grafikou a dalšími prvky připravované hry. Od té doby nás tvůrci zásobují také dalšími krátkými videi, ve kterých se představují hlavní hrdinové. Pojďte se s námi podívat na první odhalené postavy!

Lin Kuei

Umgadi

Banished

Keepers of Time

Staří známí, ale i hromada novinek

Premiéra Mortal Kombat 1 je naplánována na 19. září letošního roku. Jak je z číselného označení již patrné, tvůrci se totiž rozhodli celou sérii restartovat.

Již v úvodu jsme naznačili, že se nám v novém dílu představí staří známí bojovníci. Liu Kang, Scorpion, Sub-Zero či Raiden ale nebudou jediní. Těšit se můžete také na další ikonické postavy, chybět tak nebude Johnny Cage, Shang Tsung, Kung Lao nebo krásky Kitana a Mileena – o nich záměrně nemluvíme jako o zástupkyních něžnějšího pohlaví, protože potkat v souboji by se s nimi nechtěl patrně nikdo.

Nečekejte, že půjde o pouhý remaster původní jedničky z roku 1992. Tvůrci slibují „zcela novou éru“ pro tuto ikonickou sérii. A je jedno, zda se bavíme o bojovém systému, módech či fatality. Novinkou mají být například Kameo Fighters – hostující postavy, které vám budou moci pomáhat přímo během souboje.

Krev znovu poteče proudem doslova pár týdnů po letních prázdninách. Mortal Kombat 1 bude k dispozici ve verzích pro počítače i konzole PlayStation 5, Xbox Series i Switch. Předplatitelé na PlayStationu a Xboxu navíc získají přístup do srpnové betaverze, majitelé prémiové a sběratelské edice pak předběžný přístup od 14. září.

Premiéra Mortal Kombat 1 je naplánována na 19. září

Podívejte se na čtyřminutový gameplay

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru