Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

multifunkce

 • HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

  Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

 • Recenze: Epson L3150 – tankování je levnější

  Popularita tiskáren s takovými systémy rok od roku roste. A není se čemu divit, náklady na tisk jsou totiž výrazně nižší než v případě modelů s klasickými kazetovými náplněmi s inkoustem. Jak se tankuje v praxi a kolik to stojí, si dnes ukážeme na tiskárně L3150.

 • Recenze: Lexmark MC3224dwe – multifunkce s nízkými náklady

  Kromě kvality tisku jsou u kancelářských multifunkcí velmi důležité také provozní náklady. Prim pochopitelně hrají modely, které mají náklady co nejnižší. V tomto ohledu velmi vyniká multifunkce Lexmark MC3224dwe, které se dnes důkladně podíváme na zoubek.

 • Recenze: Epson L7160 – pro náročné uživatele

  Především a náročné uživatele, kteří požadují prvotřídní obrazovou kvalitu, cílí multifunkční tiskárna Epson L7160. Kromě kvality tisku láká také na úsporné tankové řešení a hromadu dalších funkcí, jak si ukážeme v nadcházejících řádcích.

 • Recenze: Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF – šikovná multifunkce

  Plnohodnotným pracovním zařízením, které se neztratí v malých i větších společnostech, je multifunkční zařízení WorkForce Pro WF-C5710DWF. To kombinuje hned čtyři zařízení v jednom, nabízí automatický oboustranný tisk formátu A4, skener, kopírku a fax.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Canon PIXMA G3410 – úsporně a kvalitně

  Hlavním hrdinou dnešní recenze bude tiskárna Canon PIXMA G3410, která se snaží uživatele zaujmout především tankovým systémem, díky němuž se zcela obejde bez inkoustových kazet. Měla by tak nabídnout levný a zároveň kvalitní tisk.

 • Epson DX4450 – i levné může být dobré

  Na trhu nacházíme nepřeberné množství levných produktů od známých i neznámých firem. Mnohdy váháme, jestli se nám takový výrobek nevymstí a my za něj nakonec nezaplatíme více, než kdybychom na začátku investovali o pár stovek více. Multifunkční zařízení DX4450 se řadí mezi nejlevnější na trhu. Patří mezi přístroje, kterým bychom se měli vyhnout, či nikoliv?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru