Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

Produktové tipy
HP DeskJet 2720, služba HP Instant Ink_951381561
HP DeskJet 2720, služba HP Instant Ink
Produkt není určen k prodeji.
HP Officejet Pro 8013 multifunkční inkoustová tiskárna, A4, barevný tisk, Wi-Fi_960428802
HP Officejet Pro 8013 multifunkční inkoustová tiskárna, A4, barevný tisk, Wi-Fi
Produkt není určen k prodeji.

Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

„Nikdy nezůstanete bez kazet.“ To je heslo, které přesně vystihuje, jak služba HP Instant Ink funguje. Inkoust nebo toner získáte automaticky díky předplatnému, a to včetně doručení a recyklace použitých kazet. Takže již od 29 Kč měsíčně můžete mít nejen pohodlnější život, ale také udělat něco pro planetu.

V rámci jednotlivých plánů můžete ušetřit za inkoust až 70 % nákladů, což rozhodně není zanedbatelná cifra. Jak je taková úspora v praxi možná? Služba HP Instant Ink totiž využívá vysokokapacitní kazety, ceny určované podle počtu vytištěných stran a přímé doručení zákazníkovi pouze tehdy, když mu začne docházet náplň. HP tak přepravuje méně kazet na kratší vzdálenosti a šetří obaly, proto nakonec může nabídnout úspory i samotnému zákazníkovi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Jak to funguje?

Vyber si tiskový plán: Ať už tisknete málo, nebo hodně, z nabídky HP Instant Ink si vybere každý. V ceně plánu je inkoust nebo toner, automatické doručení a recyklace. Plán si můžete vybrat podle toho, kolik stránek měsíčně tisknete, nechybí ani nabídky se stovkami stránek pro velmi náročné uživatele.

Doručení inkoustu nebo toneru je v ceně předplatného: Když vám dochází inkoust nebo toner, automaticky vám HP zašle novou kazetu. Kazety vám zašle ještě předtím, než je budete potřebovat, takže vám nikdy nedojdou.

Žádné starosti: Plán může uživatel kdykoli zrušit nebo změnit, je totiž bez jakýchkoliv závazků. Navíc pokud uživatel nevyužije všechny stránky, automaticky se převedou do dalšího měsíce.

Odpovědná recyklace: Zapojením do programu HP Instant Ink pomáháte chránit naši planetu, součástí předplatného je totiž bezplatná recyklace. Společnost HP využívá recyklované materiály při výrobě 100 % originálních tonerových kazet HP a 80 % originálních inkoustových kazet HP. Se službou HP Instant Ink snížíte produkci obalů a počet zásilek inkoustových kazet, a tím i spotřebu energie o 69 % a spotřebu vody o 70 %.

Podporované tiskárny: V současné době jsou pro HP Instant Ink způsobilé pouze vybrané modely tiskáren HP. Seznam kompatibilních tiskáren naleznete zde. Máte už doma tiskárnu s podporou HP Instant Ink? Registrovat se můžete prostřednictvím tohoto webu, díky čemuž nyní získáte dvouměsíční předplatné zadarmo.

 

Více informací o HP Instant Ink      Vhodné tiskárny pro HP Instant Ink 

Registrace do programu HP Instant Ink

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru