Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

tiskárna

 • Dopřejte si kvalitní a levný tisk díky laserové tiskárně Pantum M6500NW

  Extrémně jednoduché nastavení, vysoká kvalita tisku i provedení a nižší náklady na samotný tisk než u konkurence – to je definice skvělé multifunkční tiskárny. A právě tyto parametry Pantum M6500NW splňuje na výbornou.

 • Využijte cashback akce na tiskárny Epson EcoTank a získejte až 4 000 Kč

  Tiskárny EcoTank přinesly revoluci na poli tisku jak pro kanceláře, tak pro domácnosti. Nyní při nákupu vybraných modelů můžete získat až 4 000 Kč zpět a prodlouženou tříletou záruku.

 • Tiskněte až půl roku zdarma při nákupu tiskárny od HP

  Ať tisknete inkoustem či tonerovou kazetou, dost možná se vám stalo, že jste zůstali na suchu v ten nejméně vhodný okamžik. Se službou HP Instant Ink se to nemusí již nikdy opakovat.

 • Díky HP+ je tisk pohodlnější a nikdy už vám nedojde barva

  Nejhorší momenty při tištění čehokoliv nastávají vždy v tu nejnevhodnější možnou chvíli. Kdokoliv, kdo si někdy tiskl vstupenku na koncert nebo podklady na prezentaci, už to zažil – tiskárna nefunguje snad nikdy, když je potřeba opravdu rychle. Došla barva, stahují se aktualizace, zapomenuté drivery v počítači… Naštěstí se objevuje záchrana v podobě inteligentního tiskového systému HP+, který vás ochrání před vším zmíněným.

 • HP Instant Ink usnadní lidem život. Už nikdy nezůstanete bez kazet

  Kvůli práci a výuce z domova důležitost tiskáren v našich bytech a domech dramaticky roste. Své o tom ví každý, kdo někdy zapomněl koupit inkoust nebo toner a zjistil to až ve chvíli, kdy už bylo pozdě. Takové problémy ale se službou HP Instant Ink nehrozí.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Tiskárna, která moc nechlastá | Epson EcoTank L3150 | Beta Test s Alžbětou Trojanovou

  🖨️ Tiskárna na doma, skoro za bůra? Jasně, je to flákanec. Ale podle Alžběty se to ve finále vyplatí... Je totiž eko jako pako (ta tiskárna)! Leje se do ní napřímo inkoust, a ne drahé cartridge...

 • Recenze: Epson L3150 – tankování je levnější

  Popularita tiskáren s takovými systémy rok od roku roste. A není se čemu divit, náklady na tisk jsou totiž výrazně nižší než v případě modelů s klasickými kazetovými náplněmi s inkoustem. Jak se tankuje v praxi a kolik to stojí, si dnes ukážeme na tiskárně L3150.

 • Recenze: Lexmark MC3224dwe – multifunkce s nízkými náklady

  Kromě kvality tisku jsou u kancelářských multifunkcí velmi důležité také provozní náklady. Prim pochopitelně hrají modely, které mají náklady co nejnižší. V tomto ohledu velmi vyniká multifunkce Lexmark MC3224dwe, které se dnes důkladně podíváme na zoubek.

 • Recenze: Canon PIXMA TS705 – rozumí si s mobily, tiskne i na nehty

  PIXMA TS705 je nejmenší pětiinkoustovou tiskárnou od společnosti Canon. Navzdory kompaktním rozměrům toho ale umí více než dost, rozumí si například s domácími asistenty Amazon Alexa a Google Assisstant, samozřejmostí je snadný tisk z mobilů. Nechybí dokonce ani možnost potisku nehtů.

 • Recenze: Epson L7160 – pro náročné uživatele

  Především a náročné uživatele, kteří požadují prvotřídní obrazovou kvalitu, cílí multifunkční tiskárna Epson L7160. Kromě kvality tisku láká také na úsporné tankové řešení a hromadu dalších funkcí, jak si ukážeme v nadcházejících řádcích.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru