Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Díky HP+ je tisk pohodlnější a nikdy už vám nedojde barva

Díky HP+ je tisk pohodlnější a nikdy už vám nedojde barva

Produktové tipy

Nejhorší momenty při tištění čehokoliv nastávají vždy v tu nejnevhodnější možnou chvíli. Kdokoliv, kdo si někdy tiskl vstupenku na koncert nebo podklady na prezentaci, už to zažil – tiskárna nefunguje snad nikdy, když je potřeba opravdu rychle. Došla barva, stahují se aktualizace, zapomenuté drivery v počítači… Naštěstí se objevuje záchrana v podobě inteligentního tiskového systému HP+, který vás ochrání před vším zmíněným.

Když chcete tisknout, tak chcete tisknout. Není to přece nic složitého, tak proč klasická tiskárna nedokáže jednoduchý předpoklad naplnit, že? Jak už jsme si v úvodu nastínili, problémů může být celá řada a on se vždycky nějaký objeví. A přestože už si člověk mohl myslet, že ve světě tiskáren už nic lepšího nepřijde, objevily se novinky se službou HP+.

Co je to HP+?

Název může být trochu kryptický, ale nebojte. Hlavní podstata spočívá v jediné věci – díky inteligentnímu systému je vaše tiskárna připravena vždy a všude. Pokud navíc patříte mezi skupinu, jež dbá na udržitelnost, potěší i vás. V čem tedy systém spočívá?

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Začněme technickou stránkou – jako každý kus hardwaru, i tiskárny potřebují čas od času aktualizovat, aby lépe využívaly své možnosti. Díky funkci Smart Cloud Resilience dokáže tiskárna updaty či případné problémy vyřešit sama, bez vaší přítomnosti. Kdykoliv tak jdete tisknout, vše je připraveno. Tiskárna je neustále bezpečně připojena k síti, takže nejenže řeší technické záležitosti, ale můžete ji i využívat na dálku – cestou ze školy si vytiskněte podklady na učení; připravte si články, které jste museli v práci přeskočit; nebo jen poskládejte fotoalbum z dovolené a těšte se na připravený výsledek hned po návratu. Naopak pokud si potřebujete dopředu připravit tisk dokumentů nebo fotek, které by neměl nikdo kromě vás vidět, můžete využít funkce „Private Pickup“. Vaše výtisky budou k dispozici až ve chvíli, kdy k tiskárně přijdete vy.

V rámci systému máte o tiskárně navíc perfektní přehled, z webového rozhraní se můžete kdykoliv podívat, kolik barvy vám zbývá, jestli vše funguje podle představ nebo kolik jste toho za poslední měsíc vytiskli. S mobilní aplikací HP SMART pak můžete skenovat rovnou z telefonu v profesionální kvalitě, takže třeba smlouvu k podpisu máte na pár kliknutí v mobilu či na papíře. Chytrá tiskárna po všech směrech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tiskárna se sama stará o dostatek barvy

V rámci systému HP+ má každý zákazník možnost získat předplatné ke službě HP Instant Ink až na 6 měsíců bez poplatku, což je ten nejlepší pomocník, jakého si můžete přát. Největší nepříjemnost u tiskáren je totiž inkoust – dojde vám jedna barva a na fotky můžete zapomenout, případně si chcete jen po čase vytisknout vstupenku na hokej, ale černá už je dávno pryč, protože si vaše ratolest tiskla úkoly do školy, ale zapomněla vám to říct. Teď se nemusíte ničeho bát. Služba HP Instant Ink vás vysvobodí z každé situace a nikdy už nepřijdete k tiskárně bez inkoustu.

Kdykoliv vám totiž dochází inkoust, tiskárna vyšle signál a k vám domů do schránky dorazí nové náplně. Navíc se nemusíte starat ani o přepravu, ani recyklaci – vše je zařízeno v rámci služby HP Instant Ink. Služba se navíc vyplatí jak občasným uživatelům, tak pořádným tiskofilům. V rámci plánu si totiž volíte ne to, kolik inkoustu chcete, ale kolik chcete měsíčně tisknout stránek. Jestliže si jednou za měsíc vytisknete pár textů do práce, je nesmysl kupovat celé náplně, které vám po pár měsících jen vyschnou. Naopak pokud tisknete jako o závod a neustále vyrážíte nakupovat nové a nové náplně, nechte celou starost na tiskárně. Stačí jen zvolit správný plán. Pokud se vám stane, že jste již vytiskli všechny předplacené stránky, můžete si dokoupit další, ale hlavně si můžete od následujícího měsíce zvýšit paušál na vyšší počet stránek. Pokud vám naopak na konci měsíce zůstanou nevytištěné stránky, automaticky se vám přenesou do dalšího měsíce. Nemusíte se tak obávat, že byste o cokoliv přišli. A abyste přesně zjistili, který plán se hodí zrovna vám, máte v rámci HP+ možnost půlročního využívání této služby bez poplatku.

Prodloužená záruka a ochrana přírody

Aby toho nebylo málo, HP+ pomůže i s dalšími záležitostmi. Jednou z nich je automaticky prodloužená záruka výrobce na 3 roky.  A co se týče ekologie, tak HP zpátky sází stromy tak rychle, jak rychle tisknete stránky. Tisk tak nemá absolutně žádný dopad na odlesňování. Stejně tak je postaráno o prázdné kazety, nikdo nechce, aby se nám za humny tvořily hromady prázdných plastových nádobek – HP všechny pěkně zrecykluje a vyrobí si z nich nové.

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru